poniedziałek 30 marca 2020

Amelii, Dobromira, Leonarda

reklama

Suzuki wylądowało na oplu i renówce

Suzuki wylądowało na oplu i renówce
 

Około południa do groźnego zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ul. Chopina i al. Jana Pawła II. W wyniku kolizji uszkodzone zostały cztery auta osobowe.

Zdarzenie miało kilka etapów. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, potężną kolizję spowodowało zachowanie kobiety jadącej al. Jana Pawła II w kierunku ronda im. Dmowskiego. Kierująca niestety nie zatrzymała się na czerwonym świetle. Wtedy nastąpiło zderzenie jej auta marki Suzuki z Toyotą, wjeżdzającą na skrzyżowanie od strony cmentarza. Tuż potem Suzuki koziołkowało, by ostatecznie wylądować na maskach dwóch pojazdów: Opla Corsa i Renault Megane. Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci, strażacy i Pogotowie Ratunkowe. Kierująca Suzuki jako jedyna doznała obrażeń które wymagały, by trafiła do szpitala. 

reklama

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską...

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską Szosą....

29-11-2019
Zderzenie Passata z Fordem na Chopina. Jedna...

Zderzenie Passata z Fordem na Chopina. Jedna osoba w...

22-11-2019
Kolizja Laguny i samochodu ciężarowego na ul....

Kolizja Laguny i samochodu ciężarowego na ul. Górniczej

06-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama