wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Noc, BMW "anglik" i 500 zł mandatu. Kierowcę zakręciło, jak na karuzeli

Noc, BMW
foto: KPP w Turek 

Niektórzy skrót BMW rozszyfrowują jako „Będziesz Miał Wydatki”. Ten żart niestety znalazł potwierdzenie w przypadku młodego posiadacza BMW, który prawie wjechał autem do sklepu obuwniczego w parku handlowym Karuzela. No cóż, w serii „Szybcy i wściekli” dynamiczne popisy wyglądają na prostsze do wykonania, niż jest w rzeczywistości.

Dojrzalsi klienci sklepów przy ul. Milewskiego zastanawiali się zapewne w poniedziałkowy ranek, dlaczego zdemolowana jest jedna z ławeczek, dlaczego uszkodzona jest witryna? Młodzi mieszkańcy Turku i okolic wiedzą jednak doskonale, że owe zniszczenia to sprawka nieostrożnego kierowcy BMW. Na Facebooku mężczyzna ten został solidnie obśmiany za to, że jego jazda po parkingu w nocy z 17 na 18 lutego zakończyła się demolką otoczenia i uszkodzeniem samochodu. Trzeba będzie jeszcze zapłacić 500 zł mandatu.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską...

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską Szosą....

29-11-2019
Zderzenie Passata z Fordem na Chopina. Jedna...

Zderzenie Passata z Fordem na Chopina. Jedna osoba w...

22-11-2019
Kolizja Laguny i samochodu ciężarowego na ul....

Kolizja Laguny i samochodu ciężarowego na ul. Górniczej

06-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama