sobota 17 listopada 2018

Grzegorza, Salomei, Walerii

reklama

Januszówka: Piorun trafił w stodołę. Stanęła w ogniu

Januszówka: Piorun trafił w stodołę. Stanęła w ogniu - foto: freeimages.com / Ante Vekic
foto: freeimages.com / Ante Vekic 

Nawałnica, która przeszła nad powiatem tureckim w nocy ze środy na czwartek, dała się we znaki mieszkańcom. Strażacy mieli sporo pracy szczególnie w Januszówce, gdzie płonęła stodoła.

Jak informuje KP PSP w Turku, do zdarzenia doszło około godz. 22:00. Wtedy to mundurowi zostali poinformowani o tym, że we wspomnianej miejscowości gminy Dobra płonie murowana stodoła, z drewnianą konstrukcją dachu. W środku znajdowało się siano, które trzeba było także ugasić, usunąć ze stodoły, rozrzucić i przelać wodą. W Turku natomiast strażacy pojawili się o godz. 00:16 przy ul.Sucharskiego. Powodem była konieczność wypompowania wody z piwnicy domu. 

reklama

To nie jedyne środowe i czwartkowe interwencje. Przed godz. 9:00 strażacy działali w Chocimiu, gdyż tam na drogę przewróciło się drzewo. Nocą, o godz. 21:41, w jednym z domów w Marcjanowie zapłonęła lodówka, a o godz. 3:22 ogień pojawił się na poddaszu budynku w Gąsinie. Powodem było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej. 

AW
Źródło: KP PSP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wielopole: Płonęła trawa i stodoła

Wielopole: Płonęła trawa i stodoła

10 kw.
Szymany: Pożar w stodole

Szymany: Pożar w stodole

25-09-2017
Bogdałów Kolonia: Ogień strawił stodołę

Bogdałów Kolonia: Ogień strawił stodołę

09-06-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama