środa 26 luty 2020

Bogumiła, Eweliny, Mirosława

reklama

Maciej J. nie przyznaje się do winy. Brat zabitego Adasia odmówił zeznań.

Maciej J. nie przyznaje się do winy. Brat zabitego Adasia odmówił zeznań. - Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne 

Prokurator prowadzący sprawę zabicia 9-letniego Adasia,  przedstawił Maciejowi J. zarzut zabójstwa z artykułu 148 KK. Chłopak nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień - informuje Prokuratura Okręgowa w Koninie.

Podejrzany Maciej J. nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i skorzystał z prawa do odmowy złożenia wyjaśnień - przekazała w dzisiejszej rozmowie z redakcją Turek.net.pl prokurator Aleksandra Marańda. Jak dodała do Sądu Rejonowego w Turku skierowany został dziś tj. 2 stycznia 2020  r. wniosek o tymczasowy areszt dla podejrzanego 19-letniego Macieja J. Prokuratura wnioskuje o 3 miesiące aresztu.

reklama

Marańda podała, że przeprowadzona w środę sekcja zwłok 9-letniego Adama potwierdziła wstępne ustalenia biegłych z miejsca zabójstwa, że chłopiec został ugodzony zabezpieczonym przez śledczych nożem kuchennym i zmarł "śmiercią nagłą i gwałtowną".

Dotychczasowe ustalenia śledczych: https://www.turek.net.pl/policja/28153-wideo-prokuratura-9-letni-adas-zostal-zabity-nozem-maciej-j-zatrzymany-grozi-mu-

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Maciej J. nie przyznaje się do winy. Brat zabitego Adasia odmówił zeznań.

Podobne artykuły

Dobra: Prokuratura wszczyna śledztwo w sprawie...

Dobra: Prokuratura wszczyna śledztwo w sprawie rzeźni

4 st.
Sąd zdecydował o areszcie dla Macieja J.

Sąd zdecydował o areszcie dla Macieja J.

3 st.
Wideo: Prokuratura: 9-letni Adaś został zabity...

Wideo: Prokuratura: 9-letni Adaś został zabity...

1 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama