sobota 25 stycznia 2020

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

Sąd zdecydował o areszcie dla Macieja J.

Sąd zdecydował o areszcie dla Macieja J. - Foto: TVN24
Foto: TVN24 

Prokuratura złożyła w czwartek 2 stycznia br. do Sądu Rejonowego w Turku wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego Macieja J. na trzy miesiące. O godzinie 16.00 skład sędziowski przychylił się do wniosku prokuratury.

Jak informuje prokurator Aleksandra Marańda - Sąd Rejonowy w Turku podzielił argumenty prokuratury i zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt tymczasowy. Podczas posiedzenia sądu Maciej J. ponownie odmów wyjaśnień. 19-latkowi grodzi maksymalnie 25 lat wiezienia, gdyż będzie traktowany jako młodociany przestępca.

reklama

Znana jest już data uroczystości pogrzebowych zmarłego tragicznie 9-letniego Adasia. Pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę 4 stycznia. Pożegnanie rozpocznie się o godz. 10.00 w kaplicy w Turku. Msza święta żałobna odprawiona zostanie o godz. 11.00, po czym odbędzie się pogrzeb na cmentarzu komunalnym w Turku.

O pogrzebie zawiadamiają pogrążeni w żałobie mama, babcia, brat oraz pozostała rodzina - brzmi podpis pod wywieszonymi klepsydrami.

Foto: TVN24

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Sąd zdecydował o areszcie dla Macieja J. - Foto: archiwum Turek.net.pl

Podobne artykuły

Maciej J. nie przyznaje się do winy. Brat...

Maciej J. nie przyznaje się do winy. Brat zabitego...

2 st.
Wideo: Prokuratura: 9-letni Adaś został zabity...

Wideo: Prokuratura: 9-letni Adaś został zabity...

1 st.
Tragedia na Osiedlu Wyzwolenia. Nie żyje...

Tragedia na Osiedlu Wyzwolenia. Nie żyje 9-latek....

31-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama