środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Sąd zdecydował o areszcie dla Macieja J.

Sąd zdecydował o areszcie dla Macieja J. - Foto: TVN24
Foto: TVN24 

Prokuratura złożyła w czwartek 2 stycznia br. do Sądu Rejonowego w Turku wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego Macieja J. na trzy miesiące. O godzinie 16.00 skład sędziowski przychylił się do wniosku prokuratury.

Jak informuje prokurator Aleksandra Marańda - Sąd Rejonowy w Turku podzielił argumenty prokuratury i zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt tymczasowy. Podczas posiedzenia sądu Maciej J. ponownie odmów wyjaśnień. 19-latkowi grodzi maksymalnie 25 lat wiezienia, gdyż będzie traktowany jako młodociany przestępca.

reklama

Znana jest już data uroczystości pogrzebowych zmarłego tragicznie 9-letniego Adasia. Pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę 4 stycznia. Pożegnanie rozpocznie się o godz. 10.00 w kaplicy w Turku. Msza święta żałobna odprawiona zostanie o godz. 11.00, po czym odbędzie się pogrzeb na cmentarzu komunalnym w Turku.

O pogrzebie zawiadamiają pogrążeni w żałobie mama, babcia, brat oraz pozostała rodzina - brzmi podpis pod wywieszonymi klepsydrami.

Foto: TVN24

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Sąd zdecydował o areszcie dla Macieja J. - Foto: archiwum Turek.net.pl

Podobne artykuły

Prokuratura wnioskuje o przedłużenie obserwacji...

Prokuratura wnioskuje o przedłużenie obserwacji...

22 czerw.
Maciej J. oczekuje na badania psychiatryczne....

Maciej J. oczekuje na badania psychiatryczne. Biegli...

15 kw.
Przedłużono areszt tymczasowy dla Macieja J.

Przedłużono areszt tymczasowy dla Macieja J.

27 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama