czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Krystian Ś. stanął przed Sądem

Krystian Ś. stanął przed Sądem  - Fot. M. Derucki
Fot. M. Derucki 

W marcu 2011 roku śmiertelne potrącenie pieszego na ulicy Kaliskiej wstrząsnęło mieszkańcami Turku. W zeszły wtorek sprawa ta trafiła na wokandę turkowskiego Sądu.

Na ławie oskarżonych zasiadł Krystian Ś. i praktycznie tylko do tego faktu ograniczyła się jego obecność na sali rozpraw. Turkowianin, reprezentowany w dniu 10 lipca przez trójkę obrońców, odmówił składania wyjaśnień. Oskarżony nie przyznaje się również do stawianych mu zarzutów. We wtorek głos zabrały za to dwie inne osoby, którzy złożyły wyjaśnienia. Kolejni świadkowie będą mogli się wypowiedzieć już w przyszłym tygodniu, tj. w dniu 17 lipca, na kiedy to zapowiedziano następną rozprawę.

reklama

Do pamiętnego wypadku doszło w dniu 11 marca 2011, około godz. 8:00, na ul. Kaliskiej w okolicach marketu Biedronka. W wyniku doznanych obrażeń na miejscu zginął 55-latek, który przechodził przez przejście dla pieszych przy Os. Młodych. Zwrot w sprawie nastąpił we wrześniu 2011 roku, a do aresztu trafił jeden z wcześniejszych podejrzanych. Wówczas ujawniono wnioski kolejnej ekspertyzy, odmienne od wcześniej opinii biegłych, które pozwoliły Prokuraturze na wszczęcie postępowania sądowego.

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24 lip.
25-letni mieszkaniec gm. Władysławów potrącił...

25-letni mieszkaniec gm. Władysławów potrącił...

13 czerw.
Zakończono śledztwo potrącenia na Wyszyńskiego....

Zakończono śledztwo potrącenia na Wyszyńskiego....

26 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama