poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Uderzył "mercem" w traktor

Uderzył
Źródło: sxc.hu / Kriss Szkurlatowski 

Co można robić w sobotnią noc, mając w swym organizmie ponad 2 promile alkoholu? Jak pokazał miniony weekend, jedną z możliwości jest jazda ciągnikiem rolniczym, zakończona – co z resztą nie powinno dziwić – kolizją.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do tego rodzaju drogowego zdarzenia doszło w miejscowości Zadworna. Tam w dniu 22 września około godz. 03.40 na prostym odcinku drogi kierowca mercedesa sprintera uderzył swym autem w tył traktora. Jak się okazało, przyczyn kolizji mogło być przynajmniej kilka. Policjanci nie tylko przekonali się o tym, że ciągnik nie miał oświetlenia, ale i w nie najlepszej kondycji był prowadzący go rolnik.

reklama

Badanie na obecność alkoholu wykazało, że mężczyzna był pijany. Uczestnik kolizji drogowej jechał ciągnikiem rolniczym pomimo upojenia przekraczającego poziom 2,2 promila.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Piorunów: Wyprzedzała, rozbiła swego Hyundaia

Piorunów: Wyprzedzała, rozbiła swego Hyundaia

02-10-2017
Wideo: Wjechał w rozrzutnik wyładowany...

Wideo: Wjechał w rozrzutnik wyładowany obornikiem...

28-02-2017
Pijany od rana wsiadł na Ursusa

Pijany od rana wsiadł na Ursusa

26-08-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama