czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Złapali złodziei z Grzymiszewa

Złapali złodziei z Grzymiszewa
 

Nic nie może trwać wiecznie, więc i passa amatorów cudzej własności także kiedyś się kończy. Przykładowo sprawcom serii włamań z terenu gminy Tuliszków, którzy wpadli w ręce stróżów prawa w tym tygodniu, grozi do 10 lat więzienia.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, pomiędzy 19 a 26 marca w Grzymiszewie, na posesji przy ul. Parkowej, doszło do włamania. Złodzieje skradli z niezamieszkałego domu m.in. akordeon, butlę gazową, odtwarzacz dvd itd. Ponadto z pomieszczenia gospodarczego zniknęły 4 opony oraz komplet felg do auta. W wyniku zdarzenia stratę w wysokości ok. 1250 zł poniósł mieszkaniec Wróbliny.

reklama

Sprawcy całego zamieszania nie pozostali bezkarni. Dwóch mieszkańców Grzymiszewa zostało zatrzymanych w dniu 2 kwietnia przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w  Tuliszkowie. W toku prowadzonych czynności ustalono, że panowie dokonali właściwie 8 włamań, a wszystkie były działaniem na szkodę tego samego, wspomnianego już pokrzywdzonego.

Dwaj mieszkańcy Grzymiszewa usłyszeli już zarzuty i grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kowale Księże: Ukradli krowę, byka i cielaka

Kowale Księże: Ukradli krowę, byka i cielaka

13-04-2018
Grabieniec: Złodzieje ukradli, Rutkowski...

Grabieniec: Złodzieje ukradli, Rutkowski odzyskał....

17-03-2017
Grzmotnęli się na Kolskiej Szosie

Grzmotnęli się na Kolskiej Szosie

02-04-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama