sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

GKS Kasztelania Brudzew świętowała 20-lecie

GKS Kasztelania Brudzew świętowała 20-lecie
 

Gminny Klub Kasztelania Brudzew przeżył swoją dwudziestoletnią historię. Na tę uroczystość przygotowano w Gminnej Hali Sportowej w Brudzewie wiele niespodzianek. Wszyscy zgromadzeni mieli okazję poznać historię Kasztelanii, a osoby bliżej z nią związane mogły raz jeszcze przeżyć te ujmujące momenty.

Uroczystość odbyła się w sobotę 9 stycznia. Oficjalnego jej otwarcia dokonał prezes Gminnego Klubu Sportowego Kasztelania Brudzew, Ireneusz Krzysztof Walkowski. Razem z Piotrem Kwiecińskim należącym do Komisji Rewizyjnej oraz Józefem Szurgotem, Wiceprezesem ds. organizacyjnych przedstawili historię klubu i opowiedzieli o jego sukcesach. Na przedstawionych slajdach można było zobaczyć choćby pierwsze stroje piłkarzy, czy też poznać nazwiska składu pierwszej drużyny Klubu „Kasztelenia” Brudzew.

reklama

Po przedstawieniu historii klubu, poświęcono i nadano sztandar. Po tej ceremonialnej chwili nadszedł czas na pokaz niezwykle sprawnych fizycznie dzieci i młodzieży ćwiczących pod opieką trenera Marka Kujawy. Po zakończeniu pokazu, podziękowano i wręczono medale wszystkim, którzy w szczególny sposób przysłużyli się do rozwoju i sukcesów Gminnego Klubu Sportowego Kasztelania Brudzew.

Niebywałe wdzięki i urok zaprezentowały młode dziewczęta w swoim Cheerleaders show. Na koniec uroczystości największą frajdę miały dzieci, ponieważ na środek sali wjechano z pięknie przystrojonymi, kolorowymi tortami z piłkarskim motywem.

Znakomitym zwieńczeniem całej uroczystości był Bal Sportowca zorganizowany w restauracji w Kolnicy.

go

Podobne artykuły

Sport to zdrowie, zadbaj o swoje pociechy i...

Sport to zdrowie, zadbaj o swoje pociechy i zapisz...

28 lip.
Zwycięstwo drużyny Tur 1921 Turek w meczu...

Zwycięstwo drużyny Tur 1921 Turek w meczu...

19 lip.
Kolejne ogromne sukcesy Patrycji Szewczyk z...

Kolejne ogromne sukcesy Patrycji Szewczyk z szansą...

15 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama