wtorek 29 listopada 2022

Błażeja, Margerity, Saturnina

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

GKS Kasztelania Brudzew świętowała 20-lecie

GKS Kasztelania Brudzew świętowała 20-lecie
 

Gminny Klub Kasztelania Brudzew przeżył swoją dwudziestoletnią historię. Na tę uroczystość przygotowano w Gminnej Hali Sportowej w Brudzewie wiele niespodzianek. Wszyscy zgromadzeni mieli okazję poznać historię Kasztelanii, a osoby bliżej z nią związane mogły raz jeszcze przeżyć te ujmujące momenty.

Uroczystość odbyła się w sobotę 9 stycznia. Oficjalnego jej otwarcia dokonał prezes Gminnego Klubu Sportowego Kasztelania Brudzew, Ireneusz Krzysztof Walkowski. Razem z Piotrem Kwiecińskim należącym do Komisji Rewizyjnej oraz Józefem Szurgotem, Wiceprezesem ds. organizacyjnych przedstawili historię klubu i opowiedzieli o jego sukcesach. Na przedstawionych slajdach można było zobaczyć choćby pierwsze stroje piłkarzy, czy też poznać nazwiska składu pierwszej drużyny Klubu „Kasztelenia” Brudzew.

reklama

Po przedstawieniu historii klubu, poświęcono i nadano sztandar. Po tej ceremonialnej chwili nadszedł czas na pokaz niezwykle sprawnych fizycznie dzieci i młodzieży ćwiczących pod opieką trenera Marka Kujawy. Po zakończeniu pokazu, podziękowano i wręczono medale wszystkim, którzy w szczególny sposób przysłużyli się do rozwoju i sukcesów Gminnego Klubu Sportowego Kasztelania Brudzew.

Niebywałe wdzięki i urok zaprezentowały młode dziewczęta w swoim Cheerleaders show. Na koniec uroczystości największą frajdę miały dzieci, ponieważ na środek sali wjechano z pięknie przystrojonymi, kolorowymi tortami z piłkarskim motywem.

Znakomitym zwieńczeniem całej uroczystości był Bal Sportowca zorganizowany w restauracji w Kolnicy.

go

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podobne artykuły

Co spakować na swój pierwszy triathlon -...

Co spakować na swój pierwszy triathlon - wszystko,...

30 sierp.
Jakub Kalinowski z Chylina sportowcem roku 2021...

Jakub Kalinowski z Chylina sportowcem roku 2021...

8 sierp.
Kopnięcia okrężne na wątrobę dały im 7 medali....

Kopnięcia okrężne na wątrobę dały im 7 medali....

17 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama