wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Festiwal Ognia i Pirotechniki PIRANIA

Festiwal Ognia i Pirotechniki PIRANIA - foto: Cosmobox na facebook.com
foto: Cosmobox na facebook.com 

Mieszkańców Turku i powiatu tureckiego zapraszamy do Konina, do wspólnego świętowania zakończenia wakacji. W tym roku nowo powstała Fundacja Miasto Prowincjonalne wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury, Konińskim Domem Kultury i Urzędem Miasta przygotowują Festiwal Pirania.

Pod tą nazwą kryje się niebanalne wydarzenie pełne atrakcji, okraszone dużą ilością pirotechniki i ognia. Festiwal będzie się odbywał w ostatni weekend lata 26 i 27 sierpnia. Już w piątek zapraszamy na warsztaty do MDK, gdzie będzie można się nauczyć jak samemu zaprojektować i stworzyć scenografię teatralną. Dla osób zainteresowanych aktywnością ruchową proponujemy warsztaty żonglerki, chodzenia po linia, hula-hop i kuglarstwa. Natomiast już wieczorem na Bulwarze Nadwarciańskim rozpoczną się pokazy fireshow, podczas których wiele grup z Polski będzie prezentować swoje umiejętności. Występy na dużej scenie na bulwarze potrwają do końca festiwalu i zakończą się w niedzielę spektakularnym pokazem fabularyzowanym pt. FABRYKA OGNIA.

reklama

Impreza będzie też trwała przez całą sobotę od godz. 13.00 na Placu Wolności. Dzień wypełnią popisy żonglerów, szczudlarzy, sztukmistrzów i pokazy baletowe. Dla najmłodszych zaplanowano strefę animacji, stoiska z mądrymi zabawkami, grami planszowymi, klockami i wiele wiele innych. Smaczku, nomen omen, całej imprezie doda Miasteczko Food Trucków.  

materiał prasowy

Festiwal Ognia i Pirotechniki PIRANIA

Podobne artykuły

Wiśniewski i Sochacki nagrodzeni za...

Wiśniewski i Sochacki nagrodzeni za propagowanie...

18-05-2018
Florystki i floryści, informatycy i...

Florystki i floryści, informatycy i informatyczki....

12-10-2017
Co zrobić jeżeli nie udało się zdać poprawki z...

Co zrobić jeżeli nie udało się zdać poprawki z matury?

12-09-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama