piątek 02 grudnia 2022

Balbiny, Ksawerego, Pauliny

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Justyna Rogacka wybrana do Komisji Rewizyjnej WOLNOŚCI

Justyna Rogacka wybrana do Komisji Rewizyjnej WOLNOŚCI
 

W sobotę, 8 października br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbył się Kongres Założycielski partii KORWiN. Podczas wydarzenia członkowie organizacji wybrali władze krajowe na pięcioletnią kadencję. Dokonano również istotnych zmian w statucie. Spośród sześciuset delegatów obecnych na Kongresie, około pięćdziesięciu reprezentowało region wielkopolski.

Pierwszym istotnym punktem obrad było udzielenie absolutorium dotychczasowemu Prezydium Zarządu, prezesem partii pozostał Janusz Korwin-Mikke. Następnie dokonano wyborów do poszczególnych organów centralnych partii. Działacze turkowskich struktur wystawili swojego kandydata do Komisji Rewizyjnej, która składa się z 7 członków. W wyniku głosowania kol. Justyna Rogacka z Turku uzyskała liczbę głosów kwalifikującą ją do pracy w Komisji.

reklama

Przedmiotem ostatniego, ważnego głosowania była zmiana nazwy formacji. Po emocjonującej dyskusji, z 60% poparciem delegatów zwyciężyła nazwa WOLNOŚĆ, która odnosi się do jednego z głównych haseł głoszonych przez środowisko o ideach konserwatywno-liberalnych.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Liroy w Turku. Piotr Liroy Marzec spotka się z...

Liroy w Turku. Piotr Liroy Marzec spotka się z...

23-03-2019
Prawicowe science-fiction. Oraz inne bajki

Prawicowe science-fiction. Oraz inne bajki

08-03-2017
Wipler odwiedzi Turek. Spotkanie z liderem...

Wipler odwiedzi Turek. Spotkanie z liderem Wolności...

10-02-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama