czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

20°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

ZS-P w Dobrej: Laureat II miejsca w Konińskim Konkursie Geograficznym

ZS-P w Dobrej: Laureat II miejsca w Konińskim Konkursie Geograficznym
 

Uczeń ZS-P w Dobrej Mateusz Ćwiek został laureatem II miejsca w IX Powiatowym Konińskim Konkursie Geograficznym, organizowanym corocznie przez MODN w Koninie. Finał konkursu odbył się 31 stycznia 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Koninie. Tematyka konkursu obejmowała geografię fizyczną świata oraz orientację na mapie fizycznej świata.

Uczestniczyło w nim 25 uczniów z gimnazjów rejonu konińskiego. Ze szkoły w Dobrej w finale udział wzięli także: Julia Wertlewska, która zajęła 4 miejsce, oraz Kacper Czupryński - 5 miejsce.

reklama

Podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem dyplomów i nagród odbyło się 24 marca podczas XIV Konińskiego Forum Oświatowego w Koninie. Uczniów do konkursu przygotował p. Dariusz Piestrzyński.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Uczennica ZS-P w Dobrej Martyna Milczarek w...

Uczennica ZS-P w Dobrej Martyna Milczarek w gronie...

20 maj.
Gala

Gala "Szkoły Dialogu" bez Gali. Wyjazd uczniów z...

10-03-2020
Uczniowie ZS-P w Dobrej z wizytą w Sejmie RP i...

Uczniowie ZS-P w Dobrej z wizytą w Sejmie RP i...

18-02-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama