poniedziałek 10 grudnia 2018

Danieli, Bohdana, Julii

reklama

Świadkowie Jehowy zapraszają na kongres "Bądź odważny!"

Świadkowie Jehowy zapraszają na kongres
foto: jw.org 

Świadkowie Jehowy serdecznie zapraszają na trzydniowy kongres pod hasłem „Bądź odważny!”, który odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie w dniach 10-12 sierpnia 2018 roku. W Kongresie wezmą udział Świadkowie Jehowy  z całego województwa łódzkiego oraz części województw mazowieckiego i wielkopolskiego, w tym ponad 300 osób z powiatu tureckiego. 

Oglądając dzisiaj wiadomości, widzimy, że ludzie w każdym wieku odczuwają teraz znacznie więcej obaw i niepokojów niż kiedykolwiek. Zmaganie się z takim stresem wymaga odwagi. Zapraszamy do przyjścia na kongres organizowany przez Świadków Jehowy, by usłyszeć, jak zasady biblijne pomagają rozwijać odwagę potrzebną w dzisiejszym chaotycznym świecie. W programie przewidziano oparte na Biblii przemówienia, wywiady, krótkie filmy oraz dłuższy film zatytułowany „Historia Jonasza – opowieść o odwadze i miłosierdziu”.

reklama

Przez trzy tygodnie Świadkowie Jehowy będą osobiście wręczać zaproszenia swoim sąsiadom. Przewiduje się, że z biblijnych pouczeń w Atlas Arenie skorzysta jakieś 10,5 tysiąca osób. Świadkowie Jehowy w Polsce planują zorganizować 18 kongresów regionalnych w pięciu językach.

Szczegółowy program oraz materiały filmowe na temat kongresu można pobrać z serwisu internetowego www.jw.org (Patrz: O NAS > KONGRESY). Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich na tegoroczne kongresy, by skorzystać z praktycznych rad zawartych w Biblii.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Łódzcy chirurdzy w szpitalu w Turku? Zmiany już...

Łódzcy chirurdzy w szpitalu w Turku? Zmiany już w marcu

19-02-2017
19-latek chciał zepchnąć radiowóz do rowu....

19-latek chciał zepchnąć radiowóz do rowu. Policja...

18-07-2016
Silny podmuch wiatru wywrócił żaglówkę. Płynęło...

Silny podmuch wiatru wywrócił żaglówkę. Płynęło w...

15-07-2016
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama