niedziela 27 września 2020

Damiana, Mirabeli, Wincentego

reklama

Odszedł Jan Konieczny - społecznik i nauczyciel

Odszedł Jan Konieczny - społecznik i nauczyciel - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Z wielkim żalem i smutkiem informujemy, że po długotrwałej chorobie zmarł Jan Konieczny – członek zarządu powiatu tureckiego kadencji 2014-2018, wieloletni radny powiatu tureckiego, pełniący również w przeszłości funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Turku.

Samorządowiec żył 73 lata – przez wiele lat aktywnie działał m.in. jako członek stowarzyszenia Rozwój i Przyszłość, dyrektor turkowskiej szkoły podstawowej, czy wicedyrektor Centrum Szkoleniowego „Wiedza”. Śp. Jan Konieczny najbardziej jednak znany był jako radny powiatu tureckiego, a w ostatnim czasie jako członek zarządu powiatu. Społecznik urodził się 23.06.1946r. w Złoczewie w powiecie sieradzkim województwa łódzkiego i właśnie tam zostanie pochowany.

reklama

Nasza redakcja przekazuje rodzinie i bliskim szczere wyrazy współczucia. Śp. Jan Konieczny pozostanie na zawsze w historii powiatu tureckiego oraz w pamięci mieszkańców.

Podobne artykuły

[Aktualizacja] Przebudowa ul. Smorawińskiego...

[Aktualizacja] Przebudowa ul. Smorawińskiego...

18-08-2017
Radny Konieczny nie starci mandatu. Wojewoda...

Radny Konieczny nie starci mandatu. Wojewoda nie...

28-02-2017
Wojewoda zaalarmowany, sprawa radnego...

Wojewoda zaalarmowany, sprawa radnego Koniecznego...

28-11-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama