Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

wtorek 02 czerwca 2020

Erazma, Marianny, Marzeny

reklama

Władysławów: Maseczki dla mieszkańców powstają w... przedszkolu

Władysławów: Maseczki dla mieszkańców powstają w... przedszkolu
 

Ponad miesiąc temu przedszkola opustoszały, ale we Władysławowie zamiast gwaru najmłodszych słychać… odgłos maszyn do szycia. To właśnie w Przedszkolu Gminnym powstają maseczki ochronne dla mieszkańców.

Do produkcji maseczek włączyły się Panie na co dzień pracujące w przedszkolu. Z zakupionych przez Samorząd materiałów wykrawają, szyją i prasują środki ochronne, które obligatoryjnie towarzyszą nam w codziennym funkcjonowaniu. Aktualnie gotowych jest blisko 200 maseczek, a będzie jeszcze więcej… Ich dystrybucją zajmie się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Wójt Gminy Władysławów Elżbieta Klanowska podziękowała Paniom szyjącym maseczki za ich zaangażowanie i chęć niesienia pomocy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

reklama

Z racji tego, że od 6 maja 2020 r. planowane jest wznowienie działalności przedszkoli kolorowe maseczki zostaną uszyte także dla dzieci z Przedszkola Gminnego we Władysławowie i czekać będą na przedszkolaków, których rodzice zdecydują o powrocie do placówki.

źródło: UG Władysławów

Podobne artykuły

Brak chorych na COVID-19 w powiecie tureckim....

Brak chorych na COVID-19 w powiecie tureckim....

z dzisiaj
Turkowska biblioteka ponownie otwarta

Turkowska biblioteka ponownie otwarta

28 maj.
Nowe zasady zasłaniania nosa i ust, otwarte...

Nowe zasady zasłaniania nosa i ust, otwarte kina i...

27 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama