środa 25 listopada 2020

Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

reklama

750 maseczek trafiło do mieszkańców Sołectwa Przykona

750 maseczek trafiło do mieszkańców Sołectwa Przykona
 

Aby ułatwić funkcjonowanie mieszkańcom sołectwa Przykona w przestrzeni publicznej gdzie wymagane jest zakrywanie ust i nosa w przygotowano i rozdano kolejną partię maseczek. Jak ważna jest pomoc w obecnym okresie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa dobrze wiedzą w Sołectwie Przykona.

Jak informuje sołtys Sołectwa Przykona w zeszłym tygodniu do mieszkańców tegosz sołectwa trafiły uszyte przez Koło Gospodyń Wiejskich maseczki ochronne. Pomoc w postaci 750 maseczek została rozdysponowano wśród mieszkańców. Każde gospodarstwo domowe otrzymało 3 sztuki maseczek. 

reklama

- Sołectwo Przykona razem z Kołem Gospodyń Wiejskich również włączyło się w walkę z wirusem COVID-19. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich uszyły maseczki ochronne wielokrotnego użytku dla mieszkańców Sołectwa Przykona. Uszyto ok. 750 szt maseczek, które zostały rozdysponowane mieszkańcom po 3 szt  na jedno gospodarstwo domowe. W planach jest również wykonanie przyłbic ochronnych – informuje Mateusz Wapiński, Sołtys Przykony.

To już druga taka akcja w Przykonie. Poprzednio 5 tyś sztuk maseczek zakupionych przez UG Przykona dostarczyli do mieszkańców całej gminy druhowie z OSP Przykona.

750 maseczek trafiło do mieszkańców Sołectwa Przykona

Podobne artykuły

Jedna osoba zmarła, 100 pozytywnych wyników na...

Jedna osoba zmarła, 100 pozytywnych wyników na...

23 list.
Apel do ozdrowieńców po COVID-19 o oddawanie...

Apel do ozdrowieńców po COVID-19 o oddawanie osocza...

21 list.
Poradnie specjalistyczne w szpitalu od...

Poradnie specjalistyczne w szpitalu od poniedziałku...

21 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama