sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

12°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Urząd Miejski w Dobrej utworzył stanowisko do Samospisu

Urząd Miejski w Dobrej utworzył stanowisko do Samospisu
 

Z dniem 1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Potrwa on do 30 czerwca 2021 r. Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Gmina Dobra wychodzi na przeciw potrzebom mieszkańców i w dniu dzisiejszym tj. 9 kwietnia br. uruchomiła specjalne stanowisko do samospisu. 

Podstawową formą spisu jest samospis internetowy. Interaktywna aplikacja dostępna jest na stronie nsp2021.spis.gov.pl. Te osoby, które nie będą mogły samodzielnie spisać się poprzez formularz internetowy, zostaną spisani jedną z dwóch innych metod czyliwywiadu telefonicznego wspieranego programem komputerowym (CATI) lub wywiadu bezpośredniego prowadzonego przez rachmistrza spisowego i rejestrowanego na elektronicznym urządzeniu przenośnym (CAPI).

reklama

Dla mieszkańców gminy nie mających dostępu do Internetu oraz odpowiedniego sprzętu komputerowego, Urząd Miejski w Dobrej uruchomił stanowisko do samospisu. Na czas trwania spisu dostępne będzie ono w siedzibie Urzędu Miejskiego w Dobrej (w godzinach pracy Urzędu). Celem uzyskania szczegółowych informacji zainteresowani mogą kontaktować się z Gminnym Biurem Spisowym w Dobrej pod nr telefonu 63 279 99 20.

źródło: UM Dobra

Podobne artykuły

Na festynie sportowym w Dobrej bawiły się...

Na festynie sportowym w Dobrej bawiły się dzieci,...

13 wrz.
Rachmistrzowie spisowi ruszają w miasto. Trwa...

Rachmistrzowie spisowi ruszają w miasto. Trwa...

24 czerw.
Już za miesiąc Narodowy Spis Powszechny. Wziąć...

Już za miesiąc Narodowy Spis Powszechny. Wziąć...

28 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama