wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Gmina Władysławów wśród liderów szczepień w powiecie tureckim

Gmina Władysławów wśród liderów szczepień w powiecie tureckim - fot. envato.com
fot. envato.com 

Gmina Władysławów znalazła się na drugim miejscu w powiecie tureckim pod względem odsetka mieszkańców, którzy w pełni zostali zaszczepieni przeciwko COVID-19. Dzięki temu chronimy siebie i innych.

Szczepienia przeciwko COVID-19 to nasza wspólna sprawa i wspólna odpowiedzialność. Niezależnie od rodzaju szczepionki, każda z nich przechodzi staranne badania i może być podana wyłącznie po dopuszczeniu do obrotu przez wyspecjalizowane instytucje. A w badania nad szczepionką przeciw COVID-19 zaangażowali się wybitni naukowcy z całego świata. Dzięki tak dużemu, globalnemu wysiłkowi mamy produkt, który może być skuteczną bronią w walce z pandemią.

reklama

Gmina Władysławów wśród gmin powiatu tureckiego znajduje się na drugim miejscu (po gminie miejskiej Turek) pod względem liczby w pełni zaszczepionych mieszkańców. Co najmniej jedną dawkę szczepionki przyjęło 3 783 osób, a w pełni zaszczepionych jest 3 631 mieszkańców.

Przypominamy, że na terenie gminy Władysławów szczepienia odbywają się w dwóch punktach: J.ZENDLEWICZ G.ZAPAŁOWSKA K.ZAPAŁOWSKA NZOZ MEDYK SPÓŁKA PARTNERSKA LEKARZY, Punkt Szczepień Populacyjny, ul. KALISKA 4, 62-710 WŁADYSŁAWÓW, NZOZ W WYSZYNIE – Punkt Szczepień Populacyjny, ul. JANA PAWŁA II 20A, 62-710 WYSZYNA

źródło: UG Władysławów

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Koronawirus. Rząd wprowadza nowe ostrzejsze...

Koronawirus. Rząd wprowadza nowe ostrzejsze...

08-12-2021
Szpital wydłuża czas pracy punktu wymazowego....

Szpital wydłuża czas pracy punktu wymazowego....

25-11-2021
Dotacja na sprzęt dla SP ZOZ w Turku od...

Dotacja na sprzęt dla SP ZOZ w Turku od producenta...

23-11-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama