niedziela 21 lipca 2024

Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

reklama

Obie celne i wystrzałowe! Monika Poniedziałek i Alicja Zając uhonorowane przez starostę

Obie celne i wystrzałowe! Monika Poniedziałek i Alicja Zając uhonorowane przez starostę - fot.: Starostwo Powiatowe w Turku
fot.: Starostwo Powiatowe w Turku 

Obie celne i wystrzałowe. Monika Poniedziałek i Alicja Zając – te nazwiska musicie poznać! To dwie młode sportsmenki, które sprawnie pną się po szczeblach sportowej kariery. Sukcesy piłkarki i strzelczyni zostały uhonorowane na ostatniej sesji Rady Powiatu Tureckiego.

Obie zawodniczki w 2023 roku z sukcesem reprezentowały powiat turecki na zawodach sportowych różnej rangi, począwszy od Mistrzostw Polski i Europy aż po Mistrzostwa Świata. Alicja Zając, reprezentantka Zarządu Powiatowego LOK Turek, odniosła sukcesy na sportowych arenach krajowych i zagranicznych. Zdobyła tytuły Mistrzyni Europy w Pneumatycznym Strzelectwie Terenowym oraz Wicemistrzyni Mistrzostwach Świata Kobiet w WHFTO rozgrywanych w 2022 roku.

reklama

Z kolei Monika Poniedziałek – utalentowana piłkarka młodego pokolenia, powołana została do Reprezentacji Polski Kobiet U-17 oraz posiada tytuł Mistrzyni Polski w Futsalu U-19.

Okolicznościowe listy oraz nagrody wręczyli dziewczynom podczas sesji starosta Dariusz, przewodniczący Rady, Piotr Szewczyński oraz wiceprzewodnicząca Emila Paterkiewicz. – Te nagrody są wyrazem uznania dla naszych zawodniczek odnoszących sukcesy na krajowych i międzynarodowych arenach. Jesteśmy dumni, że w naszym powiecie mamy tak wielu utalentowanych sportowców. Chylę czoła przed waszym talentem, zaangażowaniem i perfekcjonizmem. Gratuluję świetnych wyników i życzę kolejnych sukcesów – podkreślał Kałużny. Zebrani Radni pogratulowali obu zawodniczkom gromkimi oklaskami.

Anna Wiśniewska-Kocik dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
fot.: Starostwo Powiatowe w Turku2
fot.: Starostwo Powiatowe w Turku3
fot.: Starostwo Powiatowe w Turku4
Podobne artykuły
Strzeleckie zmagania radnych i sołtysów z...

Strzeleckie zmagania radnych i sołtysów z gminy Władysławów

27-07-2022
Strzeleckie zmagania Radnych i Sołtysów z...

Strzeleckie zmagania Radnych i Sołtysów z gminy Władysławów

20-07-2021
I miejsce uczniów ZST w finale Międzyszkolnej...

I miejsce uczniów ZST w finale Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej 2017

16-06-2017
Boks, Wicher, quady i disco czyli XXV Dni Dobrej

Boks, Wicher, quady i disco czyli XXV Dni Dobrej

15-06-2016
I miejsce w finale  Międzyszkolnej Ligi...

I miejsce w finale  Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej dla ZST

15-06-2015
Uczniowie ZSR strzelali na medal

Uczniowie ZSR strzelali na medal

17-09-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama