piątek 30 lipca 2021

Julity, Ludmiły, Zdobysława

15°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Mikołaj na cztery koła

Mikołaj na cztery koła
 

Ponad setka dzieci z całej gminy uczestniczących z zajęciach proponowanych przez GOK bawiła się w piątek, 16 grudnia br. w Kolnicy. Powód – przybycie Świętego Mikołaja z workiem wypełnionym po brzegi prezentami.

Paczki zostały ufundowane przez Stowarzyszenie „Tur 4x4”. W sobotę 6 grudnia odbył się bowiem II Ogólnopolski Rajd Dla Choinki. Uczestnicy motoryzacyjnej imprezy wstąpili do Gminnego Ośrodka Kultury gdzie w cieple mogli spożyć pyszny żur i gorącą herbatę, a posiłek umilała muzyka na żywo grana przez dzieci z GOK-u. Za tę pomoc i milą atmosferę postanowili nagrodzić nasze dzieci paczkami pełnymi słodyczy. Aby przypodobać się Świętemu dzieci i młodzież z GOK-u przygotowały ciekawe występy. Dziewczynki z zajęć wokalnych prowadzonych przez Pana Bagińskiego pięknie zaśpiewały a Mali i Duzi „Brudzewiacy” zatańczyli. Swoje pięć minut miały również zespoły Collectiv i Foch Pana Wiesława Zydorkiewicza. To było wyjątkowo miłe spotkanie w prawdziwie zaczarowanym klimacie.

reklama

Wreszcie po długim oczekiwaniu pojawił się Święty Mikołaj z ogromnym workiem prezentów. Dzieci chórem przywitały oczekiwanego gościa, który przybył w asyście Prezesa Klubu TUR 4x4 – Pana Dariusza Przygońskiego oraz członków Klubu. Dzieci wypełniły całą salę GOK-u więc Mikołaj musiał się natrudzić aby wszystkich obdzielić upominkami. Dzieci robiły pamiątkowe fotografie z Mikołajem a ten obiecał, że odwiedzi GOK w Kolnicy w przyszłym roku – o ile wszyscy będą grzeczni!

Prezenty od Klubu 4x4 trafiły również dla dzieci z ubogich rodzin z terenu naszej gminy. Wójt i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury składają serdeczne podziękowanie dla Panów i Pań z Klubu 4x4 za okazane serce.

Źródło: brudzew.pl

Podobne artykuły

Turkowianie pożegnają śp. Pawła Adamowicza na...

Turkowianie pożegnają śp. Pawła Adamowicza na pl....

18-01-2019
Wideo: Rekonstrukcja historyczna w Kolnicy z...

Wideo: Rekonstrukcja historyczna w Kolnicy z okazji...

07-11-2018
Kolnica: Polacy dzielnie walczyli z zaborcami

Kolnica: Polacy dzielnie walczyli z zaborcami

04-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama