czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Festyn w Miłaczewie już za nami

Festyn w Miłaczewie już za nami
 

W niedzielne popołudnie na obiekcie "Moje Boisko Orlik 2012" w Miłaczewie, przy współpracy malanowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz sołectwa Miłaczew, został zorganizowany festyn sportowo-rekreacyjny dla mieszkańców sołectwa Miłaczew.

Uroczystego otwarcia festynu dokonała sołtys Miłaczewa, pani Genowefa Trzmielewska, witając przybyłych gości w osobach: przewodniczącego Rady Gminy w Malanowie pana Ireneusza Augustyniaka, wiceprzewodniczącego Rady Gminy Malanów pana Piotra Jasiaka, zastępcę Wójta Gminy Malanów pana Artura Nowickiego, skarbnika gminy panią Marzannę Szczap oraz radnych i sołtysów z terenu gminy Malanów a także zawodników, którzy stawili się na turnieju piłki nożnej oraz wszystkich gości przybyłych na festyn. Życząc wszystkim udanej zabawy na świeżym powietrzu.

reklama

Po uroczystym otwarciu nadszedł czas na zmagania piłkarskie sześciu sołectw, w tym pięciu z terenu gminy Malanów oraz jednego z gminy Ceków-Kolonia (sołectwo Przespolew). Mecze rozgrywane były w dwóch grupach, a najlepsi zmierzyli się w meczu o trzecie miejsce i w wielkim finale. W batalii o najniższe miejsce na turniejowym podium FC Poroże pewnie pokonało Spartę Grąbków 3:0, a tryumfatorem został Olimpik Czachulec, pokonując KS Malanów 2:0.

Wyniki:

Grupa A:

Mecze:

KS Malanów – Sparta Grąbków 3:1
Przespolew – KS Malanów 0:1
Sparta Grąbków – Przespolew 1:0

Tabela:

1. KS Malanów 6 pkt
2. Sparta Grąbków 3 pkt
3. Przespolew 0 pkt

Grupa B:

Mecze:

FC Łubudubu – FC Poroże 2:4
Olimpik Czachulec – FC Poroże 3:1
FC Łubudubu – Olimpik Czachulec 0:2

reklama

Tabela:

1. Olimpik Czachulec 6 pkt
2. FC Poroże 3 pkt
3. FC Łubudubu 0 pkt

Mecz o III miejsce:

Sparta Grąbków – FC Poroże 0:3

Finał:

KS Malanów – Olimpik Czachulec 0:2

Dla najmłodszych uczestników festynu Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie oraz nauczyciel wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Miłaczewie pani Elżbieta Młotkiewicz przygotowali konkurencje sportowe. Dla dzieci przygotowany był również dmuchany zamek gdzie mogły się one bawić przez cały czas trwania festynu. Spośród aż 27 uczestników zmagań wyłoniono trójkę najlepszych, których nagrodzono pamiątkowym dyplomami i pucharami.

Po zsumowaniu wyników pierwsze miejsce zajęła Olga Kowalska, która wyprzedziła Miłosza Wawrzyniaka i Gabrysię Bryl. Warto nadmienić, że obie dziewczynki należały do młodszej grupy wiekowej biorącej udział w rywalizacji.

Źródło: malanow.pl

2
3
4
5

Podobne artykuły

Puchar dla Korony, PKS poległ w karnych

Puchar dla Korony, PKS poległ w karnych

24-06-2015
Nastoletni Grom gromił, a Retro strzeliło...

Nastoletni Grom gromił, a Retro strzeliło...

28-07-2014
Do Władysławowa jak po stole

Do Władysławowa jak po stole

18-10-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama