czwartek 13 czerwca 2024

Antoniego, Gracji, Lucjana

reklama

Jak sprawdzić, ile wyniesie składka na ubezpieczenie na życie?

Jak sprawdzić, ile wyniesie składka na ubezpieczenie na życie?
 

Ubezpieczenie na życie to polisa, która w ostatnich latach zyskuje na popularności. Obecnie nie tylko możesz objąć ochroną swoich bliskich na wypadek, gdyby Ciebie zabrakło, lecz także dobrać do ubezpieczenia ciekawe opcje dodatkowe. Oferta polis na życie jest elastyczna, a wysokość składki za ochronę dostosowaną do Twoich potrzeb zweryfikujesz wygodnie online. Dowiedz się, jak sprawdzić cenę ubezpieczenia w kilka chwil.

Jakie opcje ochrony może objąć polisa na życie? 

Ubezpieczenie na życie przede wszystkim chroni najbliższych na wypadek śmierci ubezpieczonego, zapewniając wypłatę świadczenia, którego wysokość zależy od wybranej sumy ubezpieczenia. Obecnie takie polisy mogą również zapewniać wsparcie w razie zdarzeń, których nie da się przewidzieć, takich jak np. wypadek czy nagłe zachorowanie. 

reklama

W Nationale Nederlanden do polisy możesz włączyć wiele opcji dodatkowych. Dzięki nim możesz zyskać m.in.:

  • pieniądze na leczenie – jeśli zachorujesz, dzięki ubezpieczeniu otrzymasz środki nawet do miliona złotych; 

  • pomoc finansową na wypadek braku możliwości świadczenia pracy – do 2000 złotych miesięcznie przez dwa lata, jeśli ze względu na chorobę nie będziesz mógł pracować; 

  • wsparcie w razie zachorowania na nowotwór – nawet do miliona złotych na dowolny cel, np. leczenie czy koszty życia; 

    reklama
  • środki na leczenie za granicą – nawet do 2 milionów euro na leczenie w zagranicznej placówce, jeśli w czasie pobytu za granicą poważnie zachorujesz; 

  • pieniądze na wypadek pobytu w szpitalu bądź operacji – jeśli w procesie powrotu do zdrowia konieczne będzie przeprowadzenie operacji albo hospitalizacja powyżej 3 dni, otrzymasz odpowiednie świadczenie. 

Jak zweryfikować cenę ubezpieczenia na życie? 

Cenę polisy zweryfikujesz wygodnie przez internet. Pomoże w tym kalkulator indywidualnego ubezpieczenia na życie. Wystarczy, że uzupełnisz krótki formularz. 

W pierwszym kroku wskazujesz, kogo chcesz ubezpieczyć (siebie, osobę bliską, niepełnoletnie dziecko). Następnie podajesz, w jakim celu potrzebujesz polisy. Do wyboru masz m.in. ubezpieczenie na wypadek śmierci, w razie uszkodzenia ciała i inwalidztwa oraz na wypadek zachorowania i pobytu w szpitalu. Deklarujesz też, jaki jest Twój miesięczny budżet na polisę. 

Na koniec wskazujesz wiek, płeć i typ wykonywanej pracy. Na podstawie ankiety zostaną wykonane kalkulacje przykładowych pakietów ubezpieczeniowych dopasowanych do Twoich preferencji. Otrzymasz trzy propozycje wraz ze szczegółowym zakresem ochrony. W ten sposób nie tylko zweryfikujesz, jakie opcje są zawarte w ubezpieczeniu, lecz także ustalisz, jakie sumy ubezpieczenia będą obowiązywać w ramach umowy oraz jaka będzie dzienna cena Twojego ubezpieczenia. Na tej podstawie dokonasz świadomego wyboru i wykupisz ubezpieczenie na życie bez wychodzenia z domu. 

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
Zadośćuczynienie za śmierć dziadków -...

Zadośćuczynienie za śmierć dziadków - kiedy jest zasadne?

8 maj.
Komu przysługuje i ile wynosi zachowek?

Komu przysługuje i ile wynosi zachowek?

12 st.
Czego nie wiesz o swoim ubezpieczeniu AC?

Czego nie wiesz o swoim ubezpieczeniu AC?

02-08-2023
Uwaga na nieprawdziwe wiadomości! Oszuści...

Uwaga na nieprawdziwe wiadomości! Oszuści podszywają się pod...

25-05-2023
Ponad 1,1 mld z PIT zł na kontach...

Ponad 1,1 mld z PIT zł na kontach wielkopolskich podatników

12-04-2023
Rozliczanie PIT 36L od podatku liniowego

Rozliczanie PIT 36L od podatku liniowego

24-03-2023

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama