sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Uniejowianin numerem jeden w M-1

Uniejowianin numerem jeden w M-1 - Marcin Tybura / fot. facebook M. Tybury
Marcin Tybura / fot. facebook M. Tybury 

Sztuki walki cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dobrze, że i w tej dziedzinie możemy mieć powód do dumy: Marcin Tybura, mieszkaniec Uniejowa, zwyciężył w Grand Prix M-1 Global w kategorii ciężkiej.

Uniejowianin nie dał żadnych szans Łotyszowi, Konstantinowi Gluhovowi podczas gali M-1 Challenge 42 w Sankt Petersburgu. Jak podaje portal mmarocks.pl, wygrał, zmuszając rywala do „odklepania” 30 sek. przed końcem rundy. Ze względu za zwycięstwo w turnieju, Marcinowi Tyburze przysługuje prawo stoczenia pojedynku o pas M-1, o który w listopadzie Damian Grabowski będzie walczył z Kennym Garnerem.

reklama

Wg portalu mmarocks.pl, mieszkaniec Uniejowa tym samym znalazł się w gronie wybrańców, którzy otrzymali od szefa rosyjskiego M-1, Vadima Finkelsteina bonus finansowy w nieznanej nam wysokości. Nasz zawodnik ma na swoim koncie licze wygrane walki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

M.A.

reklama

Video: Dailymotion

Podobne artykuły

Earth Festiwal 2020 już za nami. Fotogaleria z...

Earth Festiwal 2020 już za nami. Fotogaleria z...

24 sierp.
Earth Festival Uniejów 2020 już w najbliższą...

Earth Festival Uniejów 2020 już w najbliższą...

18 sierp.
Seminarium MMA w klubie Striker Turek

Seminarium MMA w klubie Striker Turek

9 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama