poniedziałek 06 lipca 2020

Dominiki, Jaropełka, Łucji

reklama

Lokalni offroadowcy triumfowali w Rekreacji 4X4

Lokalni offroadowcy triumfowali w Rekreacji 4X4 - fot. Kaxmierczak(Rekreacja4x4)
fot. Kaxmierczak(Rekreacja4x4) 

W dniu 12 stycznia w okolicach Starowej Góry odbyła się jubileuszowa, X edycja edycja rajdu „Rekreacja 4×4″. Wśród amatorów walki z błotem, podjazdami i czasem pojawili się członkowie klubu "TUR 4x4", a części z nich wywalczyła miejsce na podium.

Swe umiejętności oraz moc pojazdów postanowiły w styczniowy weekend zademonstrować załogi startujące w takich klasach, jak Turystyk, Extreme i Wyczyn, a pole do popisu mieli również posiadacze quadów. Choć impreza odbyła się w środku zimy, to jednak o typowo zimowych utrudnieniach w stylu „trzaskającego mrozu” nie było mowy. Kierowców powitała raczej jesienna aura, która sprawiła, że za sprawą opadów śniegu i deszczu, śmiałkowie musieli zmagać się nie tylko z uwarunkowaniami terenu, ale i wszechobecnym błotem. Dzięki temu śmiało można było zademonstrować swoje umiejętności korzystania z lin kinetycznych i wind.

reklama

Choć dla wielu zawodników dużą satysfakcją była już sama walka z terenem i wspólna integracja przy ognisku, to członkowie klubu "TUR 4x4" pokazali, że wybrali się na „Rekreację 4x4”, by walczyć o najwyższe cele.

W klasie Wyczyn pierwsze miejsce zdobyli Bogdan Wachnik (kierowca) i Artur Słomowski (pilot), jadący Mitsubishi Pajero. Srebro w tejże rywalizacji wywalczyli ich koledzy czyli załoga jadąca autem Suzuki Vitara - Kacper Drzewiecki i jego pilot Roman Kaźmierczak. Z kolei w klasie Quad drugie miejsce uzyskał Piotr Witczak.

Jeszcze dzisiaj obszerna fotorelacja z całego rajdu.

reklama

AW

Podobne artykuły

Zapał i pasja do czterech kółek

Zapał i pasja do czterech kółek

24-10-2015
I Piknik Motoryzacyjny - nie przegap tego!

I Piknik Motoryzacyjny - nie przegap tego!

15-05-2014
Klub Tur 4x4 zaprasza na prawdziwą... TORTURĘ!

Klub Tur 4x4 zaprasza na prawdziwą... TORTURĘ!

15-04-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama