niedziela 20 października 2019

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama
Wzorek

FC Kawęczyn mistrzem HLPN w Malanowie!

FC Kawęczyn mistrzem HLPN w Malanowie!
 

W miniony piątek po kilku tygodniach zmagań poznaliśmy triumfatorów drugiej edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie. Końcowy sukces w tej rywalizacji odniósł zespół FC Kawęczyn.

Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie, a w zmaganiach wzięła udział imponująca liczba 17 zespołów. W dniu 7 lutego na placu boju o I miejcie na podium pozostały już tylko dwa teamy. Do finałowej rywalizacji przystąpiły drużyny FC Kawęczyn i FC Najsłabsi. Oba zespoły stoczyły zacięty pojedynek, a o ostatecznym triumfie zadecydowała jedna bramka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:4 i tak piłkarze z Kawęczyna mogli cieszyć się ze zdobycia pucharu. W taką ilość goli nie obfitowała potyczka o III miejsce, której uczestnicy schodzili na przerwę przy bezbramkowym wyniku. Ostatecznie jednak Teleszyna Przykona pokonała Boruc Drybling Team 2:0.

reklama

Zawodnicy otrzymali z rąk wójta Gerarda Krzeszewskiego i dyrektora OSiR w Malanowie - Jacka Erkierta pamiątkowe dyplomy, medale, puchary oraz inne nagrody rzeczowe. Królem strzelców turnieju został Jakub Dudek (FC Kawęczyn), a najlepszym HLPN bramkarzem uznany został  Michał Sztygiel (Teleszyna Przykona).

Tabele wyników, rankingi strzelców, relacje z meczów i wszelkie informacje dotyczące zakończonej już Halowej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie można znaleźć na stronie www.ligahalowa.futbolowo.pl.

AW‹

Podobne artykuły

Staruje Halowa Liga Piłki Nożnej 2019

Staruje Halowa Liga Piłki Nożnej 2019

4 st.
Malanów: PAJO Turek wygrało Wakacyjną Ligę!...

Malanów: PAJO Turek wygrało Wakacyjną Ligę! Czerwone...

09-08-2018
Malanów: Czerwone Diabły czy PAJO Turek? Kto...

Malanów: Czerwone Diabły czy PAJO Turek? Kto...

08-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama