niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Piłkarze Tura wyróżnieni

Piłkarze Tura wyróżnieni
 

Runda jesienna sezonu 2014/2015 była bardzo udana dla dwóch drużyn MKS „Tur 1921” Turek prowadzonych przez trenera Dawida Jóźwiaka. Juniorzy Starsi z kompletem 9 zwycięstw i bilansem bramek 54 strzelonych, 12 straconych zajmują pierwsze miejsce w tej grupie rozgrywkowej. Także Młodzicy Starsi wygrali wszystkie 6 meczów z bilansem bramek 45-5 zajmując pierwsze miejsce w tabeli.

Chcąc wyróżnić naszych zawodników, za pracę włożoną na treningach, zaangażowanie i wytrwałość Zarząd MKS „Tur 1921” Turek postanowił wyróżnić obie drużyny oraz trenera organizując wspólny wyjazd do Poznania na mecz T-mobile Ekstraklasy Lech Poznań-Podbeskidzie Bielsko-Biała. Wielu zawodników pierwszy raz uczestniczyło w meczu Ekstraklasy i z bliska widziało profesjonalny stadion.

reklama

Nasi zawodnicy bardzo cieszyli się z możliwości obejrzenia meczu, który niestety zakończył się remisem 1-1. Dzięki wspaniałej atmosferze panującej na stadionie, mimo braku „kotła”, zawodnicy mogli poczuć prawdziwe emocje. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasi piłkarze będą także mieli możliwość grania w drużynach Ekstraklasy.

Wyjazd udało się zorganizować dzięki wsparciu osób, chcących także pomóc naszemu Stowarzyszeniu. Korzystaliśmy z autokaru dzięki pomocy Wójta Gminy Turek Karola Mikołajczyka, bilety na mecz zakupili wspólnie kandydat na Wójta Gminy Turek Edward Kończak oraz Prezes MKS „Tur 1921” Turek Paweł Młynarski. Sponsorom dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Pytanie o herb Turku w popularnych Milionerach....

Pytanie o herb Turku w popularnych Milionerach....

30 kw.
Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

02-12-2020
Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

04-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama