sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

13°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Podsumowanie rundy jesiennej Orlików Tura

Podsumowanie rundy jesiennej Orlików Tura
 

W ostatnią sobotę, 20 grudnia, odbył się ostatni już w tym roku trening Orlików drużyny MKS „Tur 1921” Turek prowadzonych przez Bartosza Grabowskiego. Ostatni trening odbył się w hali przy gimnazjum w Słodkowie i miał luźny charakter.

Po treningu nasi młodzi zawodnicy zostali zaproszeni do Pizzerii „Pod Papugami” na pizzę, gdzie podsumowano całą rundę jesienną. Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

reklama

„Cieszę się, że udało nam się zorganizować zakończenie i podsumować sobie ostatnią rundę. Słowa uznania kieruję do Panów Piotra Płucienniczaka właściciela Pizzerii „Pod Papugami”, a także do Jacka Wzorka bez których zorganizowanie zakończenia nie było by możliwe. Naszym chłopakom również należą się brawa, ponieważ uważam, że zrobili duże postępy, a nasz gra wygląda coraz lepiej. Jest co raz więcej chętnych do gry w tej drużynie, a kadra liczy już ponad trzydzieści osób. Chciałbym wyróżnić kilku chłopaków, którzy na przestrzeni całej rundy prezentowali się najlepiej, są to: Filip Kurek (kapitan), Alan Bielawski, Piotr Kubka, Eryk Pawlak, a w szczególności Mateusz Romke. Dziękuję rodzicom, którzy byli zaangażowani i mocno wspierali zawodników, a z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć wszystkim sympatykom naszego klubu serdeczne życzenia, sukcesów, radości i uśmiechów oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku” – podsumował rundę trener Bartosz Grabowski.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Pytanie o herb Turku w popularnych Milionerach....

Pytanie o herb Turku w popularnych Milionerach....

30 kw.
Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

02-12-2020
Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

04-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama