wtorek 17 lipca 2018

Aleksego, Bogdana, Martyny

reklama

Halowy Turniej Piłki Nożnej „Old-boy”

Halowy Turniej Piłki Nożnej „Old-boy” - foto: Arkadiusz Wszędybył
foto: Arkadiusz Wszędybył 

W sobotę 24 stycznia Stowarzyszenie „Edukacja, Kultura, Sport” w Słodkowie zorganizowało Halowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii „old-boy”.

Udział w turnieju wzięło 5 drużyn z powiatu tureckiego, a mianowicie „Profesorki” i „Dream-Team” z Turku, drużyna z Tuliszkowa, „Sami swoi”(drużyna z Miłkowic) oraz gospodarze drużyna ze Słodkowa, które rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym. Po rozegraniu 10 meczy tabela wyglądała następująco:

reklama

Dream Team-10pkt
Tuliszków-9pkt
Słodków-7pkt
Profesorki-3pkt
Sami swoi-0pkt

Tym samym 1 miejsce w turnieju drużyna „Dream-Team”, drugie miejsce drużyna Tuliszkowa, a trzecie miejsce gospodarze-drużyna Słodkowa. Wszystkie mecze sędziowali społecznie Andrzej Wojtkowiak i Damian Wdowiński. Organizatorzy składają podziękowania za pomoc w organizacji turnieju wójtowi Karolowi Mikołajczykowi oraz dyrektorowi Jerzemu Zygmuntowi.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Słodków: Walczyli na boisku dla Julka Komajdy,...

Słodków: Walczyli na boisku dla Julka Komajdy, który...

30 maj.
Słodków: Zagrają dla Julka w piłkę nożną

Słodków: Zagrają dla Julka w piłkę nożną

18 maj.
Kaczki Średnie: Radni, urzędnicy i dyrektorzy...

Kaczki Średnie: Radni, urzędnicy i dyrektorzy...

3 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama