czwartek 06 października 2022

Artura, Fryderyki, Petry

18°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Integracyjny marsz nordic walking z LPS

Integracyjny marsz nordic walking z LPS
 

Już w najbliższą niedzielę, 19 kwietnia, odbędzie się V edycja integracyjnego marszu nordic walking. Wydarzenie organizowane jest przez Lokalne Porozumienie Samorządowe i odbywa się pod hasłem „Ruszamy Turek!”. Start o godz. 16:00 spod tablicy "Szlaku Panorama" przy ul. Leśnej.

Turkowscy miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu przejdą ok 6 km, spokojnym tempem pod okiem wyspecjalizowanych instruktorów. Marsz odbędzie się fragmentem szlaku Panorama biegnącym przez Cisewskie Lasy.

reklama

Niedzielny wymarsz w las poprzedzi krótkie szkolenie z poprawnej techniki chodu z kijkami, którego podejmą się instruktorzy: Dariusz Walaszek oraz Marcin Derucki.

Jeżeli uczestnicy wyrażą chęci, wspólne treningi będą odbywać się regularnie. Wszystko po to, aby stworzyć miłą atmosferę i dawać dobry przykład ludziom, którzy być może narzekają na kilka nadprogramowych kilogramów, ale wstydzą się uprawiać wybrany sport w samotności.

Start o godz. 16:00 spod tablicy "Szlaku Panorama" przy ul. Leśnej. 

Integracyjny marsz nordic walking z LPS

Podobne artykuły

Magia Świąt: Korowód zwieńczył pracę Fabryki...

Magia Świąt: Korowód zwieńczył pracę Fabryki Św....

15-12-2019
Uczcili 38 rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego

Uczcili 38 rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego

14-12-2019
Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny...

Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł...

16-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama