czwartek 20 luty 2020

Anety, Lecha, Leona

reklama

Przyjdź na jogę do parku

Przyjdź na jogę do parku
 

Już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca, w turkowskim parku im. Żerminy Składkowskiej odbędzie się kolejne spotkanie z jogą na świeżym powietrzu.

Joga słynie ze swojego zbawiennego wpływu na ciało ludzkie: relaksuje, wyrabia kondycję, wspiera rozwój zarówno ciała, jak i umysłu. Moda na nią zapanowała od 2007 i 2008 roku, kiedy w Sopocie, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie, Toruniu i w Krakowie mieszkańcy miast zaczęli ćwiczyć wspólnie w parkach. W 2011 roku w akcji koordynowanej przez Fundację BIOSFERIS zaangażowanych było 14 miast. Trzeci rok z rzędu dołącza do nich również Turek.

reklama

Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło 21 czerwca Międzynarodowym Dniem Jogi Uznając, że uprawianie tej starożytnej dyscypliny może korzystnie wpłynąć na zdrowie ludzi na całym świecie.
Joga cieszy się światowym uznaniem tych, którzy chcą żyć bez stresu i decydują się na całościowe podejście do zdrowia oraz daje praktykującym ją osobom poczucie jedności ze sobą, światem i naturą.

Zapraszamy do wspólne praktyki mieszkańców miasta, to wspaniała okazja by zadbać o swe zdrowie, a do tego nic nie kosztuje.

Partnerem akcji jest studio Fitness Planet w Turku, a patronem medialnym portal Turek.net.pl. 

Przyjdź na jogę do parku

Podobne artykuły

Odnowią duży park za 19 mln. Będzie także...

Odnowią duży park za 19 mln. Będzie także amfiteatr!

24 st.
Malanów: Salwy z karabinów, walka, płomienie....

Malanów: Salwy z karabinów, walka, płomienie....

04-11-2018
Turkowianie przebiegli 2193 km na 100-lecie...

Turkowianie przebiegli 2193 km na 100-lecie...

15-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama