czwartek 25 kwietnia 2024

Jarosława, Marka, Wiki

MKS "TUR1921" TUREK i GKS OLSZÓWKA w meczu o Mistrzostwo A-KLASY

MKS

Już w najbliższą sobotę 16 kwietnia na Stadionie 1000-Lecia w Turku odbędzie się mecz o Mistrzostwo A-Klasy. Od godziny 17:00 rywalizować będą ze sobą MKS „TUR1921” TUREK i GKS OLSZÓWKA.

Prawdziwą gratką dla kibiców będzie powrót konkursu, w którym podczas przerwy meczu wylosowane zostaną trzy numery biletów, a następnie posiadacze wylosowanych biletów przystąpią do niełatwego zadania, otóż spróbują z połowy boiska trafić piłką do niewielkiej bramki, ustawionej na linii pola karnego. Osoba, która trafi do bramki wygra nagrodę rzeczową lub finansową, ufundowaną przez sponsorów klubu. W przypadku większej ilości trafień nastąpi dogrywka.