czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

W promiennych nastrojach ruszyli przez las. V Tur Walking rozpoczęty

W promiennych nastrojach ruszyli przez las. V Tur Walking rozpoczęty
 

Tak słoneczne i ciepłe popołudnie było idealnym momentem na rozpoczęcie już piątego Tur Walking organizowanego przez Samorząd Osiedlowy nr 7 Osiedle Wyzwolenia oraz Burmistrza Miasta Turku. Wydarzenie każdego roku cieszy fanów nordic walking.

Uczestnicy wyruszyli dziś w jednym z czterech rajdów pieszych, a każdy z nich wyniesie minimum 6750m odległości w związku z 675 leciem naszego miasta. Zbiórka rozpoczęła się na parkingu leśnym na Zdrojkach Lewych. Po krótkich przymiarkach koszulek, przygotowanych na tę okazję, rozpoczęli rozgrzewkę. Nad poprawną techniką chodzenia z kijkami czuwała instruktorka nordic walking Romualda Rynkiewicz.

reklama

Kolejny rajd pieszy już za tydzień. Dla wszystkich uczestników przygotowano niespodzianki, a ostatnia wędrówka zakończy się wspólnym grillowaniem.

 

go

Podobne artykuły

Magia Świąt: Korowód zwieńczył pracę Fabryki...

Magia Świąt: Korowód zwieńczył pracę Fabryki Św....

15-12-2019
Uczcili 38 rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego

Uczcili 38 rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego

14-12-2019
Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny...

Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł...

16-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama