wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

9°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

W promiennych nastrojach ruszyli przez las. V Tur Walking rozpoczęty

W promiennych nastrojach ruszyli przez las. V Tur Walking rozpoczęty
 

Tak słoneczne i ciepłe popołudnie było idealnym momentem na rozpoczęcie już piątego Tur Walking organizowanego przez Samorząd Osiedlowy nr 7 Osiedle Wyzwolenia oraz Burmistrza Miasta Turku. Wydarzenie każdego roku cieszy fanów nordic walking.

Uczestnicy wyruszyli dziś w jednym z czterech rajdów pieszych, a każdy z nich wyniesie minimum 6750m odległości w związku z 675 leciem naszego miasta. Zbiórka rozpoczęła się na parkingu leśnym na Zdrojkach Lewych. Po krótkich przymiarkach koszulek, przygotowanych na tę okazję, rozpoczęli rozgrzewkę. Nad poprawną techniką chodzenia z kijkami czuwała instruktorka nordic walking Romualda Rynkiewicz.

reklama

Kolejny rajd pieszy już za tydzień. Dla wszystkich uczestników przygotowano niespodzianki, a ostatnia wędrówka zakończy się wspólnym grillowaniem.

 

go

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Podobne artykuły

Spacer z leśniczką ścieżką edukacyjną

Spacer z leśniczką ścieżką edukacyjną "Zieleń" w...

29 mrz.
Wspólnie poszukajmy zieleni! Zapraszamy na...

Wspólnie poszukajmy zieleni! Zapraszamy na sobotni...

24 mrz.
Higiena snu, czyli jak sprawić, aby twój sen...

Higiena snu, czyli jak sprawić, aby twój sen był...

25-06-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama