niedziela 17 listopada 2019

Grzegorza, Salomei, Walerii

reklama
Wzorek

W promiennych nastrojach ruszyli przez las. V Tur Walking rozpoczęty

W promiennych nastrojach ruszyli przez las. V Tur Walking rozpoczęty
 

Tak słoneczne i ciepłe popołudnie było idealnym momentem na rozpoczęcie już piątego Tur Walking organizowanego przez Samorząd Osiedlowy nr 7 Osiedle Wyzwolenia oraz Burmistrza Miasta Turku. Wydarzenie każdego roku cieszy fanów nordic walking.

Uczestnicy wyruszyli dziś w jednym z czterech rajdów pieszych, a każdy z nich wyniesie minimum 6750m odległości w związku z 675 leciem naszego miasta. Zbiórka rozpoczęła się na parkingu leśnym na Zdrojkach Lewych. Po krótkich przymiarkach koszulek, przygotowanych na tę okazję, rozpoczęli rozgrzewkę. Nad poprawną techniką chodzenia z kijkami czuwała instruktorka nordic walking Romualda Rynkiewicz.

reklama

Kolejny rajd pieszy już za tydzień. Dla wszystkich uczestników przygotowano niespodzianki, a ostatnia wędrówka zakończy się wspólnym grillowaniem.

 

go

Podobne artykuły

Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny...

Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł...

16 czerw.
Po raz pierwszy w Turku odbędzie się Marsz dla...

Po raz pierwszy w Turku odbędzie się Marsz dla życia...

13 czerw.
Imprezowy zawrót głowy już w ten weekend....

Imprezowy zawrót głowy już w ten weekend. Będzie...

23 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama