poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

14°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnik MKS Tur 1921 Turek powołany na konsultacje reprezentacji Wielkopolski

Zawodnik MKS Tur 1921 Turek powołany na konsultacje reprezentacji Wielkopolski
 

Zawodnik naszego Klubu, Michał Dybus, otrzymał powołanie na konsultacje szkoleniowo- selekcyjne reprezentacji Wielkopolski rocznik 2003. Obóz odbywa się w dniach 17-22.07.2016 r. w Ośrodku Szkoleniowo- Wypoczynkowym „Posnania” w Łężeczkach.

Michał trenowany na co dzień przez trenera Dawida Jóźwiaka, grający od nowego sezony w zespole trampkarza starszego, wielokrotnie był powoływany do reprezentacji Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, godnie reprezentując nasz Klub i nasze miasto. Ponadto Michał uczestniczył także w testach w klubie Lech Poznań, gdzie otrzymał propozycje reprezentowania tego Klubu w rozgrywkach.  Powołanie na konsultacje reprezentacji Wielkopolski, to kolejny krok w karierze naszego młodego zawodnika.  Jesteśmy pewni, że zdobyta wiedza i doświadczenie nabyte w kolejnych reprezentacjach będzie owocowało jeszcze lepszą grą w naszych zespołach.

reklama

Gratulacje dla Michała, trenera Dawida Jóźwiaka oraz rodziców. Życzymy dalszych sukcesów i podnoszenia swoich umiejętności.

materiał prasowy

Zawodnik MKS Tur 1921 Turek powołany na konsultacje reprezentacji Wielkopolski

Podobne artykuły

Dwie zawodniczki LFA Turek powołane do...

Dwie zawodniczki LFA Turek powołane do...

31-07-2019
Tuliszków: Policjanci zwycięzcami VII Nocnego...

Tuliszków: Policjanci zwycięzcami VII Nocnego...

09-02-2018
Tuliszków: Dziś zagrają dla Michałka, podczas...

Tuliszków: Dziś zagrają dla Michałka, podczas VII...

09-02-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama