piątek 25 września 2020

Aureli, Kamila, Kleofasa

reklama

Zagrają dla 6-letniej Sandry. Turniej Charytatywny już 24 lutego

Zagrają dla 6-letniej Sandry. Turniej Charytatywny już 24 lutego
 

Porozumienie Kulturalno-Sportowe ORZEŁ Dziadowice-Folwark, Stowarzyszenie „Edukacja Kultura Sport”, a także Gmina Turek zapraszają na wyjątkowy, halowy turniej nocny, który zostanie rozegrany 24 lutego, w hali sportowej przy Gimnazjum w Słodkowie.

W myśl pierwszych założeń, turniej tworzony przez PKS i EKS miał być po prostu wydarzeniem, stanowiącym nieoficjalnie zakończenie sezonu halowego w powiecie tureckim. Życie pisze jednak inny scenariusz. Okazało się bowiem, że wsparcia potrzebuje 6-letnia Sandra. Dziewczynka ciężko choruje, niebawem przejdzie poważną operację, ratującą jej życie. Dlatego też członkowie Porozumienia Kulturalno-Sportowego ORZEŁ Dziadowice-Folwark oraz Stowarzyszenia „Edukacja Kultura Sport” ze Słodkowa bez chwili wahania postanowiliśmy działać i zbierać fundusze na leczenie Sandry.

reklama

W związku z powyższym zmodyfikowana została nieco formuła imprezy. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest uiszczenie minimalnej kwoty wpisowego w wysokości 200 zł. Rzecz jasna datek może być większy. Całość zysków z turnieju charytatywnego zostanie przekazana na leczenie małej dziewczynki.

Do grona współorganizatorów wydarzenia dołączyła Gmina Turek, która zrezygnowała z pobierania opłaty za wynajem sali sportowej. Dzięki tej decyzji więcej pieniędzy zostanie przeznaczonych na leczenie Sandry!

W turnieju biorą udział drużyny składające się minimum z 5, a maksymalnie z 10 zawodników. W skład drużyny wchodzą zawodnicy urodzeni w 2001 r. i starsi, a zawodnicy poniżej 18 roku życia posiadać muszą obowiązkowo pisemną zgodę rodziców.

reklama

W imprezie mogą brać udział drużyny, które do 22 lutego 2017 r. do godz. 18:00 dostarczą zgłoszenie na adres e-mail: pbrealfan@gmail.com lub we wskazane miejsce kontakcie telefonicznym: 781803124. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

 

Podobne artykuły

Charytatywny turniej siatkówki

Charytatywny turniej siatkówki "Gramy dla Stasia".

18-12-2019
Podsumowanie Mistrzostw Świata w udawaniu gry w...

Podsumowanie Mistrzostw Świata w udawaniu gry w...

16-07-2019
Kolejne fajtułapy, które chcą wygrać...

Kolejne fajtułapy, które chcą wygrać Mistrzostwa...

04-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama