wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

9°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Ruszamy Turek! Wyjdź na rajd nordic walking

Ruszamy Turek! Wyjdź na rajd nordic walking
 

Na dobre wróciła do nas dobra pogoda, ciepło i słońce, a wraz z nimi chęci, by wyjść z domu i zadbać o kondycję. W najbliższą, wolną od handlu niedzielę, turkowianie będą mogli wziąć udział w rekreacyjnym marszu nordic walking „Ruszamy Turek!” organizowanym przez stowarzyszenie Ziemia Turkowska.

Niedzielę, 22 kwietnia o godz. 10:00 z parkingu po lewej stronie lasu na Zdrojkach ruszy przemarsz nordic walking. Turkowianie, idąc leśnymi szlakami turystycznym, będą mogli pod okiem instruktorów podszkolić swoje umiejętności i poznać prawidłową technikę chodu. Spotkanie poprowadzą Dariusz Walaszek oraz Marcin Derucki.

reklama

Przed wymarszem odbędzie się krótkie szkolenie z poprawnej techniki chodu nordic walking. Po rozgrzewce uczestnicy rozpoczną marsz w tempie rekreacyjnym, który będzie trwał ok. 2 godziny.

Pamiętaj - niedziela 22 kwietnia, godzina 10.00. Parking leśny na Zdrojkach Lewych. Obowiązuje strój sportowy. Przydatny będzie również własny plecak. Poniżej, do pobrania zamieszczony został regulamin marszu „Ruszamy Turek”.

Podobne artykuły

Aktywna sobota w Celestynach.

Aktywna sobota w Celestynach. "Malanowska Jesień" w...

27 wrz.
Uzależniony od ruchu. Aleksander Grzegorzewski...

Uzależniony od ruchu. Aleksander Grzegorzewski...

30 lip.
Popływali z Ziemią Turkowską. Piąta edycja...

Popływali z Ziemią Turkowską. Piąta edycja zajęć...

14 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama