środa 28 września 2022

Libuszy, Wacławy, Wacława

6°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Piłkarskie spotkanie LFA Turek z reprezentantką Polski - Aleksandrą Sikorą

Piłkarskie spotkanie LFA Turek z reprezentantką Polski - Aleksandrą Sikorą - źródło: LFA Turek
źródło: LFA Turek 

Te dziewczyny nie zatrzymują się ani na chwilę. Niezliczona ilość treningów, wiele zwyciężonych meczy, a co najważniejsze - Mistrzostwo Wielkopolskiej Ligi Wojewódzkiej. Zawodniczki LFA Turek aktywnie działają przynosząc kolejne sukcesy z apetytem na więcej. Tym razem miały okazję wziąć udział w profesjonalnym treningu z Aleksandrą Sikorą, reprezentantką Polski oraz zawodniczką klubu Juventus F.C.

22 czerwca od godziny 10 młode piłkarki spotkały się z Aleksandrą Sikorą na boisku szkolnym przy I LO w Turku. Tam zawodniczki mogły przetestować swoje umiejętności podczas meczu czy poszczególnych ćwiczeń, takich jak żonglerka, zabawy z piłką. Oprócz podszkolenia praktycznych umiejętności uczestniczki otrzymały wiele cennych rad od profesjonalnej piłkarki, które z pewnością zaowocują w ich przyszłych sportowych poczynaniach.

reklama

Już niedługo rozpoczyna się nowy sezon – zawodniczki LFA Turek planują wystartować w rozgrywkach III Ligi Kobiet. Jedno jest pewne – młode piłkarki nie zamierzają odpuścić i zrobią wszystko co w ich mocy, by wypaść jak najlepiej. Przez ostatni sezon doskonale mogliśmy zobaczyć, ile siły i determinacji mają w sobie uzdolnione zawodniczki – trening z Aleksandrą Sikorą pomógł im jeszcze bardziej podbudować poczucie wartości drużyny oraz motywacji.

Gratulujemy udanego i profesjonalnego treningu, życzymy jak najwięcej sukcesów i czekamy na kolejne poczynania młodych sportsmenek!

JM

źródło: LFA Turek2
źródło: LFA Turek3
źródło: LFA Turek4
źródło: LFA Turek5
źródło: LFA Turek6
źródło: LFA Turek7
źródło: LFA Turek8
źródło: LFA Turek9
źródło: LFA Turek10
źródło: LFA Turek11

Podobne artykuły

Debiut wychowanki LFA Turek Julii Olek w I...

Debiut wychowanki LFA Turek Julii Olek w I lidze...

14-09-2020
Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA...

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA Turek...

31-05-2020
Kolejne sukcesy dziewcząt z LFA Turek. Piłkarki...

Kolejne sukcesy dziewcząt z LFA Turek. Piłkarki...

28-02-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama