sobota 25 stycznia 2020

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

Czarne Diabły wygrywają w tegorocznym Turnieju Mikołajkowym

Czarne Diabły wygrywają w tegorocznym Turnieju Mikołajkowym
 

W niedzielę 8 grudnia 2019  w godzinach przedpołudniowych w Hali Widowiskowo - Sportowej w Turku odbył się cykliczny Osiedlowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku.  

W rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów, a każda reprezentacja składała się z 7 piłkarzy. Organizatorem turnieju byli: Urząd Miasta Turku, Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 1 w Turku, oraz OSiR w Turku.  Nagrody sfinansowane były ze środków przeznaczonych na realizację zadań Samorządu Osiedla nr 1. Firma  Zina ufundowała dodatkowe nagrody dla zawodników z terenu osiedla nr 1, którzy brali udział w sportowych zmaganiach. 

reklama

Rozgrywki służyły popularyzacji kultury fizycznej i aktywnych form wypoczynku wśród mieszkańców. Miała miejsce integracja zawodników i zdrowa rywalizacja fair play. Zespołowa gra poszczególnych drużyn zakończyła się następującymi wynikami:
1. miejsce- Czarne Diabły  Turek
2. miejsce – Czerwone Diabły Turek
3. miejsce- Galaktikos Youngs Team
4. miejsce- Galaktikos Team
5. miejsce – Lanko
6. miejsce – Kapiszony FC

Organizatorzy wszystkim uczestnikom serdecznie za udział i sportowe współzawodnictwo. Zapraszam do udziału w kolejnych imprezach kulturalno - sportowych organizowanych przez Osiedle Nr 1 w Turku.

Foto Hanna Rogodzińska
Przewodniczący Samorządu Mieszkańców Osiedla Nr 1 w Turku
Paweł Rogodziński

Podobne artykuły

Policjanci z całego powiatu walczyli o puchar...

Policjanci z całego powiatu walczyli o puchar...

21 st.
Strzelali gole dla chorych dzieci czyli...

Strzelali gole dla chorych dzieci czyli charytatywny...

15 st.
Tenisiści grali o Puchar Wójta Malanowa

Tenisiści grali o Puchar Wójta Malanowa

18-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama