Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Zgłoszenia na Wakacyjną Ligę Piłki Nożnej dobiegają końca - pozostały 2 dni!

Zgłoszenia na Wakacyjną Ligę Piłki Nożnej dobiegają końca - pozostały 2 dni! - Archiwum Turek.net.pl
Archiwum Turek.net.pl 

To już ostatnie chwile, aby zgłosić swoją drużynę do Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej 2021 - zapisy zamykają się 16 lipca o 15:00!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie zaprasza wszystkich sympatyków futbolu do udziału w Wakacyjnej Lidze Piłki Nożnej 2021. Mecze odbywać się będą na kompleksie sportowym „Moje boisko - ORLIK 2012” w Malanowie przy ul. Parkowej 29 w okresie lipiec - sierpień.

reklama

Jakie są warunki przystąpienia do Wakacyjnej Ligi? W rozgrywkach mogą występować drużyny składające się minimum z sześciu, a maksymalnie z piętnastu zawodników. Wpisowe do rozgrywek wynosi zaś 200 zł od drużyny.

Jak można zgłosić drużynę do zawodów? Wszelkie zgłoszenia przyjmowane są maksymalnie do 16 lipca do godz. 15:00 w siedzibie OSiR w Malanowie na ul. Parkowej 29 (I piętro sali sportowej), przez e-mail sport@malanow.pl lub telefonicznie: (63) 278-05-30.

Zachęcamy do udziału - nie czekajcie do ostatniej chwili, bowiem liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia na Wakacyjną Ligę Piłki Nożnej dobiegają końca - pozostały 2 dni!

Podobne artykuły

Malanów: PAJO Turek wygrało Wakacyjną Ligę!...

Malanów: PAJO Turek wygrało Wakacyjną Ligę! Czerwone...

09-08-2018
Malanów: Czerwone Diabły czy PAJO Turek? Kto...

Malanów: Czerwone Diabły czy PAJO Turek? Kto...

08-08-2018
Malanów: FC Kawęczyn, PAJO Turek i  Korona...

Malanów: FC Kawęczyn, PAJO Turek i Korona...

08-08-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama