wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Paweł Młynarski odznaczony Złotą Honorową Odznaką Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej

Paweł Młynarski odznaczony Złotą Honorową Odznaką Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej
 

Były Prezes Tura 1921 Turek Paweł Młynarski został odznaczony Złotą Honorową Odznaką Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Uroczyste wręczenie odznaczenia odbyło się w niedzielę 12 września na murawie Stadionu Miejskiego przy aplauzie zgromadzonych kibiców i sympatyków klubu.

Wiceprezes Wielkopolskiego Związku Grzegorz Pietrzak podziękował za wkład włożony w rozwój piłki nożnej w naszym regionie. -Paweł dziękuje za to, że byłeś i myślę, że będziesz nadal z nami. Wiem, że zostajesz w komisji rewizyjnej i nadal będziesz patrzył na to swoje dziecko. Wierzę w to, że Tur Turek w tym sezonie uzyska awans do wyższej klasy rozgrywek na co naprawdę zasługuje. Twoje lata pracy to były też wybory żeby wycofać seniorów ale zawsze decyzje były podejmowane po to aby rozwijać młodzież i aby dzisiaj ta młodziez reprezentowała barwy Tura Turek. Także Paweł serdeczne dziękuje za Twoje zaangażowanie, za Twoją lojalność i za oddanie dla piłki nie tylko w Turku ale w całym regionie konińskim - powiedział w podziękowaniach Grzegorz Pietrzak.

reklama

Byłemu Prezesowi Tur 1921 Turek podziękował również obecny Zarząd. Prezes Artur Poszwa wręczył Pawłowi Młynarskiemu podziękowanie, oraz symboliczną statuetkę za wieloletni wkład w rozwój klubu i prace na jego rzecz.

Przypomnijmy, Paweł Młynarski z Klubem Tur Turek związany jest od wielu lat. W latach 2014-2021 pełnił funkcję prezesa i na nowo organizował działalność sportową klubu po zmianach jakie zaszły w 2013 roku w związku z powołaniem na miejsce nieistniejącego już "starego Tura" nowy Miejsko-Gminny Klub Sportowy Tur 1921 Turek. Po zmianie zarządu w czerwcu 2021 roku Paweł Młynarski nadal wspiera klub pracą w Komisji Rewizyjnej.

źródło: inf własne / Tur 1921 Turek

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Paweł Młynarski odznaczony Złotą Honorową Odznaką Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej

Podobne artykuły

Kilka słów o kulturze wypowiedzi czyli kto tu...

Kilka słów o kulturze wypowiedzi czyli kto tu...

9 czerw.
Młodzi zawodnicy Tur 1921 Turek z szansą na grę...

Młodzi zawodnicy Tur 1921 Turek z szansą na grę w...

31 maj.
Cel-pal! Zadanie wykonane! Tur 1921 Turek...

Cel-pal! Zadanie wykonane! Tur 1921 Turek awansował...

30 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama