poniedziałek 20 września 2021

Eustachego, Faustyny, Renaty

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Tuliszkowianin na XIX Lidze A1 w muay thai

Tuliszkowianin na XIX Lidze A1 w muay thai
 

W dniu 15 stycznia 2012 roku w Kaliszu odbyła się kolejna XIX Liga A1 w muay thai, a w zawodach stratowało kilkudziesięciu zawodników z całej Polski. Nie zabrakło wśród nich zawodnika z Tuliszkowa, który reprezentował miejscową sekcje K1 oraz Gminę i Miasto Tuliszków. 

Przemysław Siwek wałczył w kategorii – 60 kg, a jego przeciwnikiem był Wojciech Bogacki z  Małopolskiego Zrzeszenia Muay Thai RACZADAM Kraków. Był to dwurundowy pojedynek w formule muay thai. Walka była zacięta od pierwszego kroku i zawodnik z Krakowa musiał uznać wyższość Przemka, który wygrał zdecydowanie na punkty. Jest to kolejna wygrana Przemka w  formule muay thai – K1, gdyż 10 grudnia 2011 roku wygrał on z Dawidem Zmyślonym z Arkadii Kalisz. 

reklama

- Wyniki te dobrze rokują na przyszłość - powiedział Tomasz Adamkiewicz, instruktor sekcji K1 w Tuliszkowie.Z zawodnikiem na zawodach przebywał instruktor Tomasz Adamkiewicz oraz koledzy z klubu. 

Podobne artykuły

Puchar Polski Open z udziałem zawodników z KSiSW

Puchar Polski Open z udziałem zawodników z KSiSW

10 maj.
Finał pierwszej edycji Halowej Ligi...

Finał pierwszej edycji Halowej Ligi Miejsko-Gminnej

16-12-2019
Wideo: Wystartowała Miejsko-Gminna Liga Piłki...

Wideo: Wystartowała Miejsko-Gminna Liga Piłki Halowej

04-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama