czwartek 25 kwietnia 2024

Jarosława, Marka, Wiki

Kolejny sparing wygrany

Trzecie zwycięstwo w trzecim sparingu odnieśli gracze Tura Turek. Nasz zespół pokonał w Gutowie Małym Stomil Olsztyn 1:0, a bramkę w 23. minucie zdobył Daniel Wojciechowski.

Tak jak zapowiadał ostatnio trener Piotr Szarpak, w spotkaniu nie wystąpił żaden nowy piłkarz, w porównaniu do ostatniego meczu z Radomiakiem. Po raz kolejny dobrze zaprezentował się Daniel Wojciechowski, który całą jesień leczył kontuzję, a teraz zdobył już swojego drugiego gola w trakcie tych przygotowań. Podobnie jak to miało miejsce w sobotę wykorzystał świetne dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry i skierował futbolówkę do siatki.

- Pierwsza połowa stała na dobrym poziomie. Co prawda nie było aż tak dużo sytuacji podbramkowych, ale mecz był szybki i szczególnie przed przerwą mógł się podobać. Po zmianie stron było już nieco gorzej, ale cieszy zaangażowanie, zwycięstwo i że ta praca zmierza w dobrym kierunku. To tylko sparingi, ale w podświadomości zawodników na pewno siedzi to, że są w stanie wygrywać z naprawdę dobrymi przeciwnikami.

Kolejny sparing nasz zespół rozegra niebawem. W środę, 1 lutego zmierzy się ze Zniczem Pruszków.

Tur Turek - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)
Wojciechowski 23'

Tur:
I połowa: Kępka - Łucki, Wojciechowski, Zalepa, Mikołajczyk - Dolewka, Książek, Nowak, Dregier - Adamiec, Gląba.
II połowa: Kępka - Lipiński, Wieczorek, Wenger, Kiełb -Bednarczyk, Kowalski, Nowak, Biel - Staroń, Olszak.