czwartek 08 grudnia 2022

Delfiny, Marii, Wirginiusza

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Kawęczyn - Mistrzem Powiatu

Kawęczyn - Mistrzem Powiatu
 

Radni, sołtysi, pracownicy urzędów i kierownicy jednostek organizacyjnych samorządów wytrwale trenowali przez cały rok aby znów spróbować swych sił w Mistrzostwach Samorządowców Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej.

Pomimo dobrego przygotowania wszystkich ekip, po raz drugi z rzędu niepokonaną została drużyna samorządowa z Kawęczyna. W turnieju wzięło udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Z pierwszej do półfinału awansowały zespoły z Brudzewa i Kawęczyna, a z drugiej - Tuliszków i Malanów. Mecze o awans do finału wygrali samorządowcy z Kawęczyna i Malanowa.

reklama

W zaciętym finałowym meczu każda z ekip próbowała przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ostatecznie mecz zakończył się remisem, a o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne – 2:1 na korzyść Kawęczyna. Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna reprezentująca gospodarzy tegorocznych XIII Mistrzostw - samorząd z Tuliszkowa.

W całym turnieju strzelono 47 bramek, w tym 6 Król Strzelców - Zdzisław Kowalczyk grający w drużynie zwycięzców. Reprezentacja gminy Kawęczyn, jeśli utrzyma dobrą passę i zwycięży w dwóch następnych Mistrzostwach, ma szansę na otrzymanie pucharu na własność. Zapraszamy więc już za rok do kibicowania samorządowcom.

2
3
4

Podobne artykuły

Władysławów. Wyższe podatki i diety sołtysów

Władysławów. Wyższe podatki i diety sołtysów

27 paźd.
Kaczmarek zastąpi Duszyńskiego. W Marcjanowie...

Kaczmarek zastąpi Duszyńskiego. W Marcjanowie mają...

19 paźd.
Sołtyska Joanna na czele Przykony!

Sołtyska Joanna na czele Przykony!

30 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama