Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

15°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Obóz Judo Rytro 2012

Obóz Judo  Rytro 2012
 

Zimowe zgrupowanie 35 judoków z klubu GKS Kasztelania Brudzew oraz sekcji „Kościuszko" Turek spędziło w malowniczo położonej miejscowości Rytro w Beskidzie Sądeckim.

Od 11-18.02.2012 razem z klubami UKS Kowala oraz Gwardia Piła nasi judocy podnosi umiejętności techniczne oraz przygotowywali się do kolejnych zawodów  na matach   całego kraju. Poranny bieg, 3 treningi techniczne na macie to podstawowy schemat dnia . Oczywiście nie zabrakło dodatkowych zajęć: każdego dnia judocy rozwijali swoje umiejętności  narciarskie oraz snowboardowe na stoku   Ryterski Raj. Regenerowali siły korzystając z basenu w hotelu Perła Południa, „ zdobyli” ryterski zamek z przełomu XIII-XIV, relaksowali na wieczornej dyskotece. Wyjątkową  atrakcją , która zrealizowana została w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł” był nocny kulig z pochodniami, zaprzęgami konnymi, ognisko z pieczeniem kiełbasek  oraz bitwą na śnieżki.

reklama

Pragnę podziękować za wsparcie finansowe  z GKS Kasztelania Brudzew oraz UG w Brudzewie bez którego nasi  młodzi judocy nie przeżyliby tak wielu wspaniałych chwil w przepięknie położonym Rytrze nad Popradem.

Trener sekcji Marek Kujawa.

Podobne artykuły

Młodziczki GKS Kasztelani Brudzew Mistrzyniami...

Młodziczki GKS Kasztelani Brudzew Mistrzyniami...

7 czerw.
Jak najlepiej spędzić krótki urlop?

Jak najlepiej spędzić krótki urlop?

22 mrz.
Mistrzostwo Wielkopolski zdobyte przez...

Mistrzostwo Wielkopolski zdobyte przez unihokeistki...

10-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama