Dni Turku i Gminy Turek już za 6 dni!

poniedziałek 02 sierpnia 2021

Gustawa, Kariny, Stefana

20°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Seminarium Technik Interwencyjnych i Sztuk Walki

Seminarium Technik Interwencyjnych i Sztuk Walki
 

W dniach 4-6 maja w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu odbyło się międzynarodowe szkolenie z zakresu taktyki i techniki interwencyjnej oraz sztuk walki.

Szkolenie przeprowadzili doświadczenie szkoleniowcy z oddziałów specjalnych i antyterrorystycznych z Francji P.Floch, Izraela Moshe Galisko i takich państw jak Belgia, Węgry, Słowacja, Czechy, Litwa, Ukraina, Rosja, Estonia, Włochy i Polski. Zaprezentowane nowoczesne rozwiązania z zakresu walki i obrony z nożem i bronią krótką i długą oraz sposoby obezwładniania przeciwnika w różnych sytuacjach zagrożenia w tym i w parterze.W tym szkoleniu uczestniczył specjalista od walki wręcz asp.sztab. Dariusz Jasiakiewicz na co dzień instruktor w turkowskim klubie kyokushin karate i Komendzie Powiatowej Policji w Turku. 

reklama

W trakcie całego szkolenia zaprezentowano takie szkoły walki jak Aiki-Jujitsu, Ju-jitsu, Modern Combat, Combat Jutsu, Combat 56, Krav Maga, Kapap, karate, Sambo, Judo, Tai-jutsu, Kick-boxing, Taekwendo, Tonfa System, Interveition.

Galeria zdjęć na www.karate.turek.net.pl.

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Oświadczenie burmistrza w...

Listy do redakcji: Oświadczenie burmistrza w sprawie...

12 lt.
Oświadczenie wicedyrektorów ZSR CKP w Kaczkach...

Oświadczenie wicedyrektorów ZSR CKP w Kaczkach...

09-09-2020
Oświadczenie Radnych Miasta Klubu PIS

Oświadczenie Radnych Miasta Klubu PIS

24-04-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama