Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

17°C zechmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Koko Kaczki spoko

Koko Kaczki spoko
 

Jak co roku w środku wiosny, tym razem 13 maja, odbył się organizowany przez Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach festyn, który zgromadził liczne rzesze miłośników rolnictwa, ogrodnictwa oraz licznych atrakcji rozrywkowych i sportowych. Jedną z imprez towarzyszących był Turniej Piłki Nożnej przeprowadzony na przyszkolnym boisku „Orlika”.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn podzielonych na dwie grupy. W grupie A pierwsze miejsce zajął zespól Starsza Młodzież, drugie – Kaczki, a trzecie Słodków, natomiast w grupie B kolejność drużyn była następująca: 1. Orły Dodika, 2. Brudzyń, 3. Patologio Team.

reklama

W półfinałach: Starsza Młodzież wygrała z Brudzyniem 5:2, a Orły Dodika z Kaczkami  po remisie 2:2 wygrały w rzutach karnych 3:2. W meczu o trzecie miejsce Kaczki wygrały z Brudzyniem w rzutach karnych 3:2, po remisie 1:1 w normalnym czasie gry. Pierwsze miejsce w finale turnieju zajął zespół Orły Dodika pokonując Starszą Młodzież 2:1. Królem strzelców turnieju został Przemysław Witkowski (Starsza Młodzież), który strzelił 6 bramek.

Po zakończeniu turnieju podziękowanie organizatorom oraz uczestnikom turnieju złożył dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich Sławomir Kosobudzki.

Nagrody - puchary i statuetka ufundowane zostały przez Posła do Parlamentu Europejskiego Andrzeja Grzyba oraz piłki nożne ufundowało Starostwo Powiatowe w Turku.

reklama

Nagrody trzem zwycięskim drużynom oraz królowi strzelców turnieju wręczyli Karol Mac, radny gminy Turek, asystent Posła Andrzeja Grzyba oraz Robert Pilarczyk – dyrektor Wojewódzkiego Biura PSL w Poznaniu. Obaj działacze są absolwentami Technikum w Kaczkach Średnich. Duże podziękowania otrzymał sędzia turnieju Grzegorz Łakomicki, również absolwent Kaczek.

Bezpośrednimi organizatorami turnieju w Zespole Szkół Rolniczych byli nauczyciele tej Szkoły Andrzej Małolepszy i Damian Wdowiński.

AS

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Ogólnopolska kampania antynarkotykowa...

Ogólnopolska kampania antynarkotykowa "Narkotyki i...

03-04-2019
Dobra: Uczcili Dzień Walki i Męczeństwa Wsi...

Dobra: Uczcili Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej

13-07-2018
Dziadowice: Niedźwiedź, ksiądz i policjant...

Dziadowice: Niedźwiedź, ksiądz i policjant wędrowali...

14-02-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama