piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Sparta Grąbków z pucharem wójta

Sparta Grąbków z pucharem wójta - Zwycięzcy Turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Malanów
Zwycięzcy Turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Malanów 

Choć minione X Dni Malanowa obfitowały w wydarzenia muzyczno-estradowe, to wielu osobom największych emocji dostarczyły rozgrywki sportowe. Wszystko dali z siebie np. zawodnicy Sparty Grąbków, odnosząc triumf w Turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Malanów.

Zmagania, które gościł "Orlik" przy ul. Parkowej, były dowodem na spore zainteresowanie rywalizacją sportową w gminie Malanów. W szranki stanęło łącznie 11 zespołów. Teamy zostały podzielone na trzy grupy, a rozgrywki w systemie "każdy z każdym" wyłonić miały trzy finałowe zespoły. Z grupy A do walki o najwyższe cele wyselekcjonowana została Korona Dziadowice, a jej wyższość musiały uznać Grom Malanów, Poroże i Przespolew. W Grupie B triumfowała Sparta Grąbków, a potyczki na tym etapie zakończyły KS Malanów, Retro Bibianna i Sołectwo Czachulec. W nieco mniejszej grupie C najlepszą okazała się drużyna Oldboy Malanów, a o pucharze nie mieli  już co marzyć zawodnicy takich zespołów, jak Olimpik Czachulec i reprezentacja Skarżyna.

reklama

Wyłoniona trójka rozegrała między sobą trzy mecze. W pierwszym spotkaniu Oldboy Malanów i Korona Dziadowice podzieliły się punktami, remisując 2:2. W drugim meczu los był dla Oldboyów jeszcze mniej łaskawy, gdyż wynik 5:0 zaaplikowali im zawodnicy Sparty Grąbków. Drużyny tej nie pokonała również Korona Dziadowice, gdyż mecz między tymi teamami zakończył się wynikiem 0:0.

Jak łatwo policzyć, puchar z rąk wójta Gerarda Krzeszewskiego odebrać mogła ekipa Sparty Grąbków. Drugim i trzecim miejscem musieli zadowolić się piłkarze Korony Dziadowice i Oldboy Malanów. Królem strzelców orlikowych zmagań został – z wynikiem 6 bramek – Łukasz Włodarczyk (Korona Dziadowice).

AW

Podobne artykuły

Gm. Malanów: Przebudowa drogi w Porożu, jeszcze...

Gm. Malanów: Przebudowa drogi w Porożu, jeszcze w...

09-12-2020
Ruszyła budowa drogi w sołectwie Skarżyn-Kolonia

Ruszyła budowa drogi w sołectwie Skarżyn-Kolonia

19-05-2020
Podpisano umowę na budowę drogi w sołectwie...

Podpisano umowę na budowę drogi w sołectwie...

14-04-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama