Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

15°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Karate: Walczyli z przemocą i narkotykami

Karate: Walczyli z przemocą i narkotykami
 

W dniu 9 czerwca 2012 roku w Tuliszkowie rozegrano kolejne Mistrzostwa Polski Zachodniej Kyokushin Karate Polskiej Federacji Kyokushin Karate. Zawody otworzył Burmistrz Tuliszkowa Grzegorz Ciesielski i Dariusz Jasiakiewicz Sekretarz Generalny PFKK.

Turniej rozegrano w konkurencji kata i kumite dla juniorów i seniorów na dwóch matach w tuliszkowskiej hali sportowej przy ulicy Nortowskiej. Poziom sportowy i organizacyjny należy zaliczyć do bardzo wysokich.

reklama

Łącznie stoczono 74 walki, które były bardzo widowiskowe i pełne wrażeń co spotkało się z licznymi brawami ze strony publiczności. Nie zabrakło pojedynków, które w sposób brawurowy zakończyły się przed czasem lub poprzez ippon.

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Dominik Ast z Tuliszkowa. Organizatorami zawodów byli sensei Sebastian Szewczyk, Kamil Więcławek, Waldemar Mila, Joanna Grzybek i Waldemar Opitz oraz sekcja Tuliszków i Grzymiszew.

Zarząd Klubu w Turku i Władysławowie składa podziękowania dla Burmistrza Miasta Tuliszkowa Grzegorza Ciesielskiego, Zarządu KWB Adamów, Zespołu Szkół w Tuliszkowie i Zarządu OSP Turek za wsparcie imprezy.

reklama

Turniej rozegrano pod hasłem Stop Narkotykom, Stop Przemocy. 

Wyniki walk na karate.turek.net.pl

materiał prasowy

Podobne artykuły

Kto jest przeciwnikiem niczemu niewinnych...

Kto jest przeciwnikiem niczemu niewinnych zwierząt?

05-06-2019
Młodzi karatecy rywalizowali w kata i soft-kijach

Młodzi karatecy rywalizowali w kata i soft-kijach

05-02-2019
Karate: Adrianna Kolenda Mistrzynią Świata w Kata

Karate: Adrianna Kolenda Mistrzynią Świata w Kata

04-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama