piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: Start Akademii Piłki Nożnej już niebawem

Malanów: Start Akademii Piłki Nożnej już niebawem - Źródło: OSiR w Malanowie
Źródło: OSiR w Malanowie 

Podniesienie swoich umiejętności sportowych, a nawet opcja wyjazdu na mecz Ekstraklasy – takie perspektywy już niebawem pojawią się przed grupą młodych pasjonatów futbolu z terenu gminy Malanów. Z oferty atrakcyjnych zajęć – dofinansowanych z funduszy unijnych – skorzysta aż 70 chłopców i dziewcząt.

W projekcie Akademia Piłki Nożnej „Futbol nie jedno ma oblicze” - który potrwa od 9 lipca do 15 września - mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 12 lat (roczniki 2000-2005).  Rodzice skłonni zapewnić swym pociechom udział w sportowych zajęciach muszą się jednak pospieszyć - rekrutacja trwa do dnia 6 lipca b.r. Zdecydowanie warto to uczynić, gdyż na młodych malanowian czekają zajęcia treningowe z zakresu piłki nożnej, jak również piłki nożnej plażowej i halowej. Znajdzie  się również okazja  do zaprezentowania nabytej wiedzy i umiejętności, za sprawą zorganizowanych w ramach projektu turniejów.

reklama

Szlifowanie umiejętności piłkarskich to nie wszystko, co oferuje Akademia Piłki Nożnej „Futbol nie jedno ma oblicze”. Na 35 najaktywniejszych uczestników zajęć czeka wyjazd na mecz Ekstraklasy na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Najlepsi mogą liczyć również na nagrody w postaci sprzętu sportowego.

Uzyskanie szerszych informacji i dokonanie zapisów możliwe jest poprzez kontakt z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Malanowie – ul. Kaliska 2, tel. 63 288-41-15 lub wizytę na którymś z obiektów "Orlik 2012" na terenie gminy.

Do udziału w zajęciach zapraszają: Gmina Malanów oraz OSiR w Malanowie.

reklama

AW

Podobne artykuły

To musisz wiedzieć, Roland International Polska...

To musisz wiedzieć, Roland International Polska Sp....

23 czerw.
Wideo: Odkryj w sobie wirtuoza - rekrutacja do...

Wideo: Odkryj w sobie wirtuoza - rekrutacja do...

27 maj.

"Bajkowe Przedszkole" zaprasza dzieci. Trwa II etap...

25 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama