sobota 11 lipca 2020

Benedykta, Kariny, Olgi

reklama

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Pływackich

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Pływackich
 

Dużym sukcesem Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku zakończyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Pływackich Dziewcząt i Chłopców, które odbyły się na krytej pływalni w Turku w dniu 23.10.2012r.

Zwycięzcą został pierwszy zespół G 2 a drugi zespół zajął miejsce trzecie.Drużyny wystąpiły w składach: I zespół - Durska Oliwia, Żurawik Eryk, Gnatkowska Weronika, Nowak Michał, Altman Marta, Janiszewski Maciej, Kustosz Martyna, Fibich Adrian, Jasiak Martyna, Gadomski Damian.

reklama

II zespół - Świerczyńska Adrianna, Czerwiński Piotr, Kilańska Marta, Górski Mateusz, Marciniak Daria, Szczepaniak Igor, Andrzejewska Katarzyna, Pakuła Mateusz, Ślusarek Natalia, Łukasz Robert, rezerwa - Kozłowska Karolina, Błażej Borkowski.

Opiekunami byli  Barbara Knop i  Dariusz Piotrowski. Uczniowie z zespołu I reprezentować będą powiat turecki na Mistrzostwach Wielkopolski w Poznaniu w dniu 16.11.2012r.

Opracowanie: Dariusz Piotrowski

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Pływackich

Podobne artykuły

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

18 mrz.
Wioletta Adamiak wybrana kandydatem na...

Wioletta Adamiak wybrana kandydatem na Dyrektora ZST...

17 lt.
Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli...

Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli Gala...

8 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama