piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej

Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej
 

W sobotę 22 grudnia rozegrany został Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej dzieci na Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Tuku. 

W turnieju brał udział rocznik 2003 i młodsi. Organizatorem imprezy była Akademia Orlika i Gimnazjum nr 1 w Turku. W turnieju brały udział drużyny takie jak: Akademia Orlika I, Akademia Orlika II, EKS Słodków, SP Władysławów i Tur Turek. Drużyny grały systemem każdy z każdym. Turniej  był świąteczny toteż nie mogło zabraknąć Św. Mikołaja oraz śpiewania kolęd poprzez każda z drużyn. W trakcie turnieju obyły się również konkursy na najlepszego strzelca rzutów karnych, najlepszego żonglera; wytypowano również najlepszego zawodnika turnieju bramkarza. Za zajęte miejsce każda z drużyn otrzymała dyplomy oraz puchary. Mimo świątecznego nastroju rywalizacja była zacięta, zawodnicy ambitnie walczyli w każdym meczu. Na koniec po odśpiewaniu kolęd Mikołaj wręczył każdemu uczestnikowi turnieju słodkości.

reklama

Wyniki turnieju:

  • Akademia Orlika I
  • Tur Turek
  • EKS Słodków
  • Akademia Orlika II
  • SP Władysławów 

Bartłomiej Wiśniewski

Materiał prasowy

Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej

Podobne artykuły

Nowe umiejętności i kompetencje uczniów ZST w...

Nowe umiejętności i kompetencje uczniów ZST w Turku

13-06-2018
Korowód Świętego Mikołaja zapoczątkował Magię...

Korowód Świętego Mikołaja zapoczątkował Magię Świąt...

17-12-2017
Świąteczna fabryka pracuje pełną parą!

Świąteczna fabryka pracuje pełną parą!

16-12-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama